Kristofer Hivju, gwiazdor "Gry o tron", wyzdrowiał w pełni z koronawirusa

Kristofer Hivju, gwiazdor "Gry o tron", wyzdrowiał w pełni z koronawirusa
Źródło zdjęć: © Getty Images
Magdalena Drozdek

14.04.2020 12:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Był jedną z pierwszych gwiazd, które potwierdziły, że chorują na COVID-19. Kristofer Hivju poinformował fanów, że wyzdrowiał. Jest wielkim szczęściarzem.

Kristofer Hivju jest gwiazdą "Gry o tron", a niedługo zobaczymy go też w serialowym „Wiedźminie” Netfliksa. Aktor w połowie marca poinformował, że zaraził się koronawirusem. Chora była także jego żona. Hivju nie miał ciężkich objawów COVID-19. Teraz przekazał fanom dobre wieści.

W zalewie informacji o tym, że przybywa pacjentów chorych na COVID-19, dobrze przeczytać o tym, którym udało się pokonać koronawirusa. Informowaliśmy już o tym, że Tom Hanks i jego żona, Rita Wilson, wyzdrowieli i mogli wrócić do rodzinnych Stanów Zjednoczonych.

Przyszedł czas, żeby i Hivju podzielił się dobrą wieścią o pokonaniu koronawirusa.

Aktor napisał na Instagramie: "W pełni wyzdrowieliśmy po tym, jak razem z żoną zaraziliśmy się koronawirusem".

"Po kilku tygodniach kwarantanny i dodatkowych dniach izolacji, gdy już przeszły nam objawy, jesteśmy bezpieczni. Jesteśmy szczęściarzami, że mieliśmy tylko słabe objawy COVID-19" – dodał.

Hivju razem ze swoją partnerką pamiętają o wszystkich tych, którzy znacznie mocniej doświadczają zarażenie koronawirusem i muszą być hospitalizowani.

"Dziękujemy wam wszystkim za wsparcie i proszę pamiętajcie, żeby być ostrożnymi, trzymać się na dystans, myć ręce i co najważniejsze, troszczyć się o siebie nawzajem w tych dziwnych czasach" – skomentował Hivju.

Urodzony w Oslo Kristofer Hivju debiutował w norweskim serialu kryminalnym "Fox Grønland" w 2001 r. Jego pierwszy amerykański film to "Coś" (remake z 2011 r.), a od 2013 r. zyskał sławę jako Tormund Zabójca Olbrzyma vel Tormund Piorunowa Pięść i stał się ulubieńcem widzów "Gry o tron".

Ostatnio zagrał też m.in. w "Szybkich i wściekłych 8", serialu "TWIN" i "Beck". 27 marca do polskich kin miał wejść "Zjazd" z jego udziałem. Trzy tygodnie temu ogłoszono, że Hivju zagra rolę Nivellena w drugim sezonie "Wiedźmina" Netfliksa.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także