Trwa ładowanie...
17-04-2012 11:20

"Krew z krwi": Zostań główną bohaterką serialu

"Krew z krwi": Zostań główną bohaterką serialuŹródło: Canal+
dc3wi41
dc3wi41

Na facebookowym fanpage`u *"Krew z krwi" została uruchomiona interaktywna aplikacja "CARMEN", promująca serial. Każdy, kto weźmie udział w grze, ma szansę wygrać atrakcyjne gadżety serialowe oraz nagrodę główną - telewizor LG.*

Gracze wcielają się w rolę głównej bohaterki serialu i podejmują decyzje w jej imieniu. Muszą przewidzieć jak zachowa się Carmen, a następnego dnia poznają konsekwencje dokonanego wyboru. Jeśli jest on zgodny z fabułą serialu gra toczy dalej, jeśli decyzja jest błędna gra dobiega końca - bohaterka ginie lub wyjeżdża. Mechanika gry nie jest zero-jedynkowa, pozwala na rozwinięcie kilku alternatywnych linii fabularnych, zawsze zgodnych ze scenariuszem serialu.

Uczestnicy walczą o atrakcyjne nagrody, serialowe gadżety: kubki, pendrive, pocztówki z autografami gwiazd oraz nagrodę główną - telewizor LG. Konkurs potrwa do 28 kwietnia.

Za przygotowanie kampanii wprowadzającej serial na facebooku oraz interaktywną aplikację odpowiada na profilu www.facebook.com/krewzkrwi agencja social mediowa Think Kong.

dc3wi41

Ośmioodcinkowy serial "Krew z krwi" wyprodukowany przez Endemol Polska na zlecenie CANAL+ wyreżyserował Xawery Żuławski. Produkcja, utrzymana w klimacie dramatu sensacyjnego, opowiada o kobiecie, która wskutek splotu zdarzeń, wbrew sobie, wchodzi w niebezpieczny układ z mafią.

Główną rolę zagrała Agata Kulesza, a partnerują jej uznani artyści filmowi i teatralni, m.in. Aleksander Domogarov, Łukasz Simlat, Iza Kuna, Mariusz Bonaszewski, Szymon Bobrowski, Iwona Bielska, Małgorzata Buczkowska, Andrzej Andrzejewski, Jerzy Grałek, Zbigniew Stryj, a także obiecujący aktorzy najmłodszego pokolenia: Maciej Musiał i Małgorzata Kozłowska.

"Krew z krwi" oglądać można w każdą środę o 21:00 na CANAL+.

dc3wi41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc3wi41