Trwa ładowanie...
d19xlza

Kret jest oburzony nagrodą pocieszenia w "TzG". "To się nazywa wyczucie, dobry smak"

Pogodynek pożegnał się z programem w piątkowym odcinku show. Na pocieszenie dostał nagrodę, która kompletnie nie przypadła mu do gustu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Jarek Kret niezadowolony z nagrody w "Tańcu z Gwiazdami"
Jarek Kret niezadowolony z nagrody w "Tańcu z Gwiazdami" (East News)
d19xlza

Za nami dwa odcinki "Tańca z Gwiazdami". Dwa odcinki pełne emocji, ponieważ tuż przed startem show okazało się, że Jarosław Kret porzucił Beatę Tadlę. Z racji tego, że zarówno pogodynek, jak i dziennikarka rywalizowali ze sobą na parkiecie, atmosfera zrobiła się jeszcze bardziej gorąca.

W mediach wciąż pojawiają się artykuły na temat związku Tadli i Kreta. Pogodynek w udzielnych wywiadach ani razu nie potwierdził informacji o tym, że jego rozstanie z prezenterką jest faktem. Cały czas unikał odpowiedzi na pytanie, dlaczego zdecydował się na takie wyznanie na łamach tabloidu, aż w końcu zdenerwowany napisał w mediach społecznościowych, że chce odpaść w pierwszym odcinku. Niestety, nie udało się, ponieważ według zasad show nikt nie żegnał się z programem na tak wczesnym etapie.

Kret i Lenka Klimentova odpadli w drugim odcinku. Oboje otrzymali nagrody pocieszenia od sponsorów. Jedną z nich była torba wędlin i kiełbas, co pogodynek skomentował na swoim profilu na Instagramie.

d19xlza

"To się nazywa wyczucie, dobry smak i wrażliwość. Dać wegetarianinowi torbę kiełbas w nagrodę za udział w tanecznej zabawie" - napisał.

Co sądzicie o jego reakcji?

  Instagram.com
(Instagram.com)

ZOBACZ TAKŻE: Tadla i Kret TYLKO UDAJĄ, ŻE SIĘ ROZSTALI? "Ich udział w "Tańcu" nie jest przypadkiem"

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d19xlza

Podziel się opinią

Share
d19xlza
d19xlza