Trwa ładowanie...

"Kraina bezprawia 3": jest pierwszy zwiastun nowego sezonu!

Już w poniedziałek, 18 maja, na antenie kanału AMC zadebiutuje trzeci sezon bijącego rekordy serialu. Mamy polski zwiastun.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

"Kraina bezprawia 3": jest pierwszy zwiastun nowego sezonu!Źródło: Materiały prasowe
d1ng59v
d1ng59v

W trzecim sezonie "Krainy bezprawia" żyjący w ukryciu Sunny (w tej roli znany m.in. z nowej odsłony "Tomb Raidera" Daniel Wu) stanie przed najpoważniejszym z dotychczasowych wyzwań: samotnym wychowywaniem nowonarodzonego syna, Henry’ego.

Dopiero gdy niemowlę zapadnie na tajemniczą chorobę, Sunny postanowi połączyć siły z Bajie’im (Nick Frost) i powrócić do Krainy bezprawia, gdzie bezwzględne Wdowa (Emily Beecham) i baronowa Chau (Eleanor Matsuura) dalej zmagają się ze sobą w przedłużającej się wojnie, która zdestabilizowała cały region. Wdowa, która nie może już liczyć ani na pomoc Tildy (Ally Ioannides), ani Walda (Stephen Lang, Avatar), musi połączyć siły z Lydią (Orla Brady) i Nathanielem Moonem (w tej roli znany z hitowego „Westworld” Sherman Augustus), niegdysiejszym Regentem, który wskutek starcia z Sunnym oraz Bajie’im stracił rękę w 2. sezonie.

Dopiero dopiero pojawienie się w Krainie bezprawia tajemniczego przywódcy Nomadów, znanego jako Pilgrim (Babou Ceesay) wymusi na dawnych wrogach zawarcie przymierza chroniącego ich przed zagrożeniem.

d1ng59v

Pierwszy odcinek trzeciego sezony "Krainy bezprawia" będzie miał swoją premierę w poniedziałek, 18 czerwca o godz. 22 na kanale AMC. Kolejne odcinki będą emitowane co tydzień.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d1ng59v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ng59v