Trwa ładowanie...

Kożuchowska przypomina scenę z "Kiepskich". Kobieta-kot w lateksie

Filmowe, teatralne i serialowe CV Małgorzaty Kożuchowskiej pęka w szwach. Aktorka przypomniała swoją epizodyczną rolę w "Świecie według Kiepskich". Pamiętacie ją w takim wydaniu?

Małgorzata Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"Małgorzata Kożuchowska w "Świecie według Kiepskich"Źródło: AKPA, Instagram
dr8oy73

Małgorzata Kożuchowska ma na koncie setki ról i pewnie każdy jest w stanie wymienić choćby 10 filmów, z których zapamiętali tę aktorkę. W ostatnich miesiącach nie ma co liczyć na nowe role w filmach i serialach ze względu na pandemię koronawirusa, zamknięte kina i wstrzymaną tym samym dystrybucję nowych produkcji. Zostają stare filmy i seriale, do których gwiazdy w ostatnim czasie wyjątkowo chętnie sięgają. Do archiwów zajrzała także Kożuchowska i odkopała zdjęcia z planu "Świata według Kiepskich".

Pamiętacie ten odcinek, w którym Kożuchowska była fantazją rodziny Kiepskich?

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska - "Też jestem frankowiczem"

Kożuchowska na Instagramie przypomniała zdjęcia z 432 odcinka, z 19. sezonu serialu "Świat według Kiepskich".

dr8oy73

"Otóż są w moich przepastnych archiwach i takie perełki" - krótko skomentowała.

W tym odcinku Waldek, który nałogowo bierze udział w różnego rodzaju konkursach, wygrywa nagrodę w postaci kolacji z Małgorzatą Kożuchowską - gwiazdą okładek kolorowych magazynów. Waldek jest szczęśliwy, przejęty, a wkrótce całej rodziny udziela się fascynacja Kożuchowską.

Ferdek śni, że aktorka puka nocą do drzwi jego mieszkania, a niedługo później piją razem wódkę. Halinka fantazjuje, że Kożuchowska siedzi z nią razem w kuchni i pomaga obierać ziemniaki, wystrojona w strój pielęgniarki.

dr8oy73

Walduś śni za to o Kożuchowskiej, którą spotyka na dachu kamienicy. Aktorka jako kobieta-kot flirtuje z Waldkiem, a ten proponuje jej... puszkę piwa.

- Rzadko się zdarza, aby mieć możliwość zagrania samej siebie. To trudne zadanie, ale bardzo ucieszyła mnie możliwość udziału w tej produkcji. Cenię sobie pracę z reżyserem, jego poczucie humoru, profesjonalizm i wrażliwość. Dlatego kiedy dostałam propozycję, aby pojawić się na planie we Wrocławiu, nie zastanawiałam się ani chwili - mówiła o swojej roli aktorka.

dr8oy73
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr8oy73