Trwa ładowanie...
d7lovf6

Kożuchowska dzieli się zdjęciem z planu. Fani obawiają się, że to koniec "Rodzinki.pl"

"Najważniejsze w dzisiejszych czasach to umieć zestarzeć się z godnością"- napisała aktorka pod zdjęciem na Instagramie. Od tygodnia nie ustają spekulacje o zakończeniu znanego serialu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Rodzina Boskich towarzyszy widzom TVP od 2011 r.
Rodzina Boskich towarzyszy widzom TVP od 2011 r. (Facebook.com)
d7lovf6

Czyżby producenci serialu obawiali się trzynastki? Od kilku dni widzowie serialu "Rodzinka” niepokoją się o dalsze losów bohaterów. Albo inaczej- obawiają się, że ich losy po prostu definitywnie się zakończą wraz z ostatnim odcinkiem dwunastej serii. A wszystko za sprawą tajemniczego zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej, odtwórczyni postaci Natalii Boskiej.

   Instagram.com
(Instagram.com)

Małżeństwo Boskich ucharakteryzowane jest na podobieństwo własnych rodziców. Czyżby zatem reżyser postanowił zakończyć serial a ostatni odcinek miałby przedstawić ich prawdopodobne dalsze losy?

d7lovf6

Serial jest emitowany w telewizyjnej dwójce od 2011 r. Widzowie pokochali "Rodzinkę.pl" za wiarygodny obraz współczesnej pary wywodzącej się z klasy średniej. Boscy mieszkają w z wielkim mieście i próbują wychować trójkę dzieci na normalnych i szczerych ludzi. W każdym odcinku mierzą się ze zwykłymi problemami: dojrzewaniem synów, brakiem pieniędzy, bessą w biznesie. Do tej pory TVP wyemitowało aż 225 odcinków.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d7lovf6

Podziel się opinią

Share
d7lovf6
d7lovf6