Trwa ładowanie...

Kożuchowska dzieli się zdjęciem z planu. Fani obawiają się, że to koniec "Rodzinki.pl"

"Najważniejsze w dzisiejszych czasach to umieć zestarzeć się z godnością"- napisała aktorka pod zdjęciem na Instagramie. Od tygodnia nie ustają spekulacje o zakończeniu znanego serialu.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kożuchowska dzieli się zdjęciem z planu. Fani obawiają się, że to koniec "Rodzinki.pl"Źródło: Facebook.com
d46clel
d46clel

Czyżby producenci serialu obawiali się trzynastki? Od kilku dni widzowie serialu "Rodzinka” niepokoją się o dalsze losów bohaterów. Albo inaczej- obawiają się, że ich losy po prostu definitywnie się zakończą wraz z ostatnim odcinkiem dwunastej serii. A wszystko za sprawą tajemniczego zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie Małgorzaty Kożuchowskiej, odtwórczyni postaci Natalii Boskiej.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Małżeństwo Boskich ucharakteryzowane jest na podobieństwo własnych rodziców. Czyżby zatem reżyser postanowił zakończyć serial a ostatni odcinek miałby przedstawić ich prawdopodobne dalsze losy?

d46clel

Serial jest emitowany w telewizyjnej dwójce od 2011 r. Widzowie pokochali "Rodzinkę.pl" za wiarygodny obraz współczesnej pary wywodzącej się z klasy średniej. Boscy mieszkają w z wielkim mieście i próbują wychować trójkę dzieci na normalnych i szczerych ludzi. W każdym odcinku mierzą się ze zwykłymi problemami: dojrzewaniem synów, brakiem pieniędzy, bessą w biznesie. Do tej pory TVP wyemitowało aż 225 odcinków.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46clel
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46clel