Talent ShowKorwin-Piotrowska o lansowaniu modelek: "nie spełniam funkcji cioci moralizatorki"

Korwin-Piotrowska o lansowaniu modelek: "nie spełniam funkcji cioci moralizatorki"

Korwin-Piotrowska o lansowaniu modelek: "nie spełniam funkcji cioci moralizatorki"
Źródło zdjęć: © AKPA

05.03.2012 09:04, aktual.: 25.11.2013 13:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Karolina Korwin-Piotrowskawypowiedziała się na temat uczestniczek programu ”Top model”, o których głośno ostatnio w kolorowej prasie. O początkujących modelkach coraz częściej słychać za sprawą ich imprezowych wypadów, niż zawodowych osiągnięć. Co na ten temat myśli jurorka z programu?

Najbarwniejsze uczestniczki drugiej edycji show o modelkach rozgościły się na warszawskich salonach. Tak obecność na branżowych imprezach i chętne pozowanie u boku celebrytów m.in. Ani Bałon i Michaliny Manios podsumowały plotkarskie media, zarzucając dziewczynom, że swój potencjał i czas poświęcają przede wszystkim na lansowanie.

Głos w tej sprawie zabrała niedawno Karolina Korwin-Piotrowska. Jurorka od razu przyznała, że nie dziwi się takiemu zachowaniu, zastrzegając jednak, że nie dotyczy ono wszystkich modelek:
- Ustalmy, że ani Honorata, ani Olga ani Magda Roman, ani Asia Kudzbalska nie specjalnie się lansują, tylko pracują, budują portfolio, robią pokazy, robią sesje.[...] Reszta rozumiem, może mieć problem z tym, że nie ma tylu propozycji albo są od pism dla panów. Ja też rozumiem, że one muszą gdzieś żyć, z czegoś, gdzieś się pokazywać. [..] One wykorzystują to jak mogą, ja nie chcę ich za bardzo oceniać - przyznała dziennikarka.

W dalszej części wypowiedzi Korwin-Piotrowska jasno dała do zrozumienia, komu kibicuje najbardziej:
- Jakby nagle Honorata, albo Olga, albo Magda Roman zaczęły wykonywać jakieś akcje na imprezach to ja bym się załamała. [...] A tutaj? Ja się nie dziwię. To też jest jakiś sposób na funkcjonowanie - stwierdziła jurorka, zaznaczając, że najbardziej zaskoczyła ją jednak Ania Bałon:
- Ja myślałam, że ona będzie wkuwała do matury, a ona lata po imprezach, więc gratuluję. Powiem tak, każdy orze jak może. [...] Ja nie spełniam funkcji cioci moralizatorki - podsumowała Korwin-Piotrowska.

Obraz
© (fot. AKPA)
Obraz
© (fot. AKPA)

* Jesteśmy też na Facebooku! Dołącz do nas!* Teleshow.pl na Facebooku

Zobacz także:

[

Jurorka znowu pokazała za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie! Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także