"Korona królów" epatuje nagością? Pojawiły się odważne sceny

"Korona królów" epatuje nagością? Pojawiły się odważne sceny
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał Dziedzic

07.02.2018 09:04, aktual.: 07.02.2018 11:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Historyczny serial TVP staje się coraz bardziej wyzwolony. Widzowie mogli zobaczyć aktorkę grającą Cudkę w całej okazałości. Twórcy przesadzili?

W jednym z ostatnich odcinków "Korony królów" pojawiły się odważne sceny z Cudką Niemierzową, którą gra Paulina Lasota. Kochanka króla Kazimierza Wielkiego brała kąpiel w balii zupełnie naga. Widzowie serialu TVP1 mogli dostrzec też prześwitujące przez mokrą koszulę wdzięki Heleny, która jest pomocnicą Cudki.

Cała sekwencja była utrzymana w humorystycznej konwencji. Gdy naga Cudka brała kąpiel, do jej komnaty wszedł król Kazimierz. Na widok roznegliżowanej kasztelanki władca się speszył, co wywołało atak śmiechu u Cudki, Heleny i Alodny, która była świadkiem zdarzenia.

Obraz
© Materiały prasowe

Nie trudno się domyślić dlaczego Paulina Lasota zgodziła się na obsadzenie w takiej roli. Aktorka chce się przebić w show biznesie i marzy o tym, by być zapamiętana przez widzów. Dziewczyna ma dopiero 23 lata i jest studentką Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Angaż w "Koronie królów" jest pierwszą poważną rolą.

Widzieliście ten odcinek?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (209)
Zobacz także