Trwa ładowanie...
do46kfk

"Korona królów" epatuje nagością? Pojawiły się odważne sceny

Historyczny serial TVP staje się coraz bardziej wyzwolony. Widzowie mogli zobaczyć aktorkę grającą Cudkę w całej okazałości. Twórcy przesadzili?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Lasota w roli Cudki
Paulina Lasota w roli Cudki (Materiały prasowe)
do46kfk

W jednym z ostatnich odcinków "Korony królów" pojawiły się odważne sceny z Cudką Niemierzową, którą gra Paulina Lasota. Kochanka króla Kazimierza Wielkiego brała kąpiel w balii zupełnie naga. Widzowie serialu TVP1 mogli dostrzec też prześwitujące przez mokrą koszulę wdzięki Heleny, która jest pomocnicą Cudki.

Cała sekwencja była utrzymana w humorystycznej konwencji. Gdy naga Cudka brała kąpiel, do jej komnaty wszedł król Kazimierz. Na widok roznegliżowanej kasztelanki władca się speszył, co wywołało atak śmiechu u Cudki, Heleny i Alodny, która była świadkiem zdarzenia.

   Materiały prasowe

Nie trudno się domyślić dlaczego Paulina Lasota zgodziła się na obsadzenie w takiej roli. Aktorka chce się przebić w show biznesie i marzy o tym, by być zapamiętana przez widzów. Dziewczyna ma dopiero 23 lata i jest studentką Wydziału Aktorskiego PWSFTViT w Łodzi. Angaż w "Koronie królów" jest pierwszą poważną rolą.

do46kfk

Widzieliście ten odcinek?

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

do46kfk

Podziel się opinią

Share

do46kfk

do46kfk