Trwa ładowanie...

Kora o wakacjach w Brazylii: malowanie to rodzaj terapii

d1adqvk
d1adqvk

8 czerwca Kora świętowała swoje 64. urodziny. Z tej okazji na Facebooku projektanta mody Arcadiusa pojawiło się zdjęcie przedstawiające jego i wokalistkę podczas egzotycznej podróży.

- Kontaktujemy się oczywiście na Skype, widzimy, rozmawiamy godzinami. Arcadius należy do nielicznego grona ludzi poznanych dosyć późno w moim życiu, bo jestem wierna w przyjaźni, których ja po prostu pokochałam. Kocham Arkadiusza i uważam, że jest częścią mojego życia i mojej rodziny - mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Kora.

Wokalistka zamierza wykorzystać swoje wakacje w bardzo twórczy sposób.

d1adqvk

- Jestem osobą piszącą. Bardzo dużo maluję. Nie mówię, że jestem Picassem czy Fridą Kahlo, ale to mnie bardzo relaksuje psychicznie, duchowo. Skupiam się i odrywam od rzeczywistości. To rodzaj terapii - przyznaje Kora.

Wokalistka pod koniec 2013 r. zachorowała na raka. Choć już wiosną 2014 r. wystąpiła w show "Must Be the Music", to przestała koncertować. Na razie śpiewa w domu. W wakacje również nie wystąpi dla publiczności, bo jak niedawno powiedział jej mąż Kamil Sipowicz w rozmowie z "Super Expressem", gwiazda na razie skupia się na rekonwalescencji.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
d1adqvk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1adqvk