Trwa ładowanie...
d1l71rv

Konkurs "Zostań Głosem Cartoon Network” rozstrzygnięty

Stacja Cartoon Network ogłosiła zwycięzcę konkursu "Zostań głosem Cartoon Network!”, którego partnerem było polskie studio nagraniowe SDI Media Polska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gościem podczas nagrania była Patrycja Kazadi
Gościem podczas nagrania była Patrycja Kazadi (Materiały prasowe)
d1l71rv

W ramach konkursu dzieci z całej Polski wzięły udział w rywalizacji o wizytę w studio, lekcję dubbingu oraz rolę w spocie kreskówki "Między nami, misiami”, który będzie emitowany na kanale. Podczas nagrania pojawił się także niespodziewany gość!

Dzięki swojej kreatywnej odpowiedzi na pytanie "Dlaczego Ty powinieneś zostać głosem Cartoon Network?” zwycięzcą konkursu został dziewięcioletni Filip z Krakowa. 13. września wraz z rodziną odwiedził studio nagraniowe, by po raz pierwszy w życiu spróbować swoich sił w dubbingu pod okiem specjalistów – twórców oraz aktorów występujących w kreskówce "Między nami, misiami”.

Na spotkanie przybyła również gwiazda, która użyczyła swojego głosu 4. Atomówce, Bombce – Patricia Kazadi. Udzieliła kilku porad związanych z dubbingiem oraz obdarowała wygranego stosem prezentów. Specjalną wiadomość z gratulacjami dla zwycięzcy przygotowała również Cleo, która gościnnie wystąpi w najnowszych odcinkach "Między nami, misiami”!

d1l71rv

- W dubbingu istnieje wiele wyzwań. Dla mnie, najtrudniejsze na początku było dostosowanie barwy głosu do odgrywanej przeze mnie postaci. Bombka, pod której kwestie podkładałam głos, brzmi dość wysoko i energetycznie, więc wcielenie się w nią nie było łatwe. Pewną trudnością, dla osoby stawiającej pierwsze kroki, może być też dubbingowanie na żywo – nagrywanie pełnego odcinka bez zatrzymywania się. Filip świetnie jednak sobie poradził z tym wyzwaniem i sprawił, ze spot "Między nami, Misiami!” brzmi jeszcze lepiej! – skomentowała Patricia Kazadi po spotkaniu.

Odcinki 4 sezonu „Między nami, Misiami!” można oglądać na antenie Cartoon Network! Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 17:30.

Oglądaj najnowsze odcinki na Cartoon Network w WP Pilot, gdziekolwiek jesteś!

d1l71rv

Podziel się opinią

Share
d1l71rv
d1l71rv