RozrywkaKonkurs Heroes of Vintage!

Konkurs Heroes of Vintage!

Konkurs Heroes of Vintage!
Źródło zdjęć: © mat. prasowe

06.08.2014 07:57, aktual.: 06.08.2014 08:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nazywano ich pokoleniem X ukształtowanym przez złote czasy polskiego rocka obecni 40 i 30-latkowie,których dzieciństwo i młodość przypadła na niełatwe czasy PRL'u dorastali przy gitarowych riffach najlepszych w historii polskiego rocka kapel, czasach kiedy słowa piosenek miały przesłanie, muzyka poruszała do głębi i do dziś wywołuje dreszcz emocji. To właśnie przede wszystkim dla nich powstaje nowy projekt Zatoki Sztuki Festiwal Heroes of Vintage, którego dyrektorem artystycznym jest Krzysztof Skiba. Festiwal przeniesie Was w lata 80' i 90'!

Na scenie w Zatoce Sztuki wystąpią największe i najważniejsze gwiazdy tamtych dekad. Festiwalowi będą towarzyszyły m.in. konkurs dla kapel rockowych, wystawy oraz spotkania z artystami bohaterami Heroes of Vintage. Przez 2 dni Zatoką Sztuki zawładnie muzyka rockowa!

Dzień 1: Konkurs młodych kapel rockowych, zwieńczony koncertem gwiazdy (szczegóły wkrótce)
Dzień 2: Koncerty najlepszych polskich zespołów lat 80' i 90' (szczegóły wkrótce) oraz koncert laureata konkursu

Ideą konkursu jest zaprezentowanie szerszej publiczności zespołów i wykonawców z małym dorobkiem artystycznym. Główną nagrodą konkursową jest kwota 10 000 zł. Zgłoszenie kandydatów do konkursu odbywa się poprzez przesłanie/dostarczenie wypełnionego formularza "Zgłoszenie uczestnika". Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 25.08.2014r. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną zespoły przez jury festiwalowe w skład, którego wchodzą: Krzysztof Skiba (przewodniczący Jury), Andrzej "Kobra" Kraiński, Jacek "Dżej Dżej" Jędrzejak, Natalia Turczyńska-Schmidt (Fundacja MCKA). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w dniu 31.08.2014r. Zwieńczeniem konkursu będzie występ zwycięskiego zespołu w dniu koncertu finałowego (27.09.14r.). Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.heroesofvintage.pl.Aktualne informacje na temat programu festiwalu znajdziecie na fanpage: https://www.facebook.com/heroesofvintage.

Obraz
© (fot. mat. prasowe)
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także