Trwa ładowanie...
d2aeswi

Koniec serialu "Rodzinka.pl". Fani są zdruzgotani: "Lepszego serialu nie będzie!"

Małgorzata Kożuchowska podzieliła się na Instagramie mało sympatyczną wiadomością. TVP zadecydowała o zakończeniu przygód serialowej "Rodzinki.pl". Fani w komentarzach dali upust rozczarowaniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Fani przyzwyczaili się do rodziny Boskich
Fani przyzwyczaili się do rodziny Boskich (Materiały prasowe)
d2aeswi

"Kochani! Mówi się, że nie ma przypadków, a nawet jeśli są to nie są one przypadkowe. TVP poinformowała aktorów i ekipę o zakończeniu projektu pt. Rodzinka.pl" - zaczęła swój post na Instagramie Małgorzata Kożuchowska, która od 2011 r. wcielała się w postać Natalii Boskiej.

Zobacz wideo: Małgorzata Kożuchowska pozuje w sukience pod szyję

"Czas więc się pożegnać! Dzięki temu, że pokochaliście rodzinkę Boskich, przeżyłam tutaj piękne lata swojego aktorskiego życia, poznałam wspaniałych ludzi, doświadczyłam wielu wzruszeń, ale i zabawnych historii, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci. Polubiliście nas, identyfikowaliście się z odgrywanymi przez nas postaciami i sytuacjami. Chciałabym wam podziękować za to, że z nami byliście i chcieliście nas oglądać!" - czytamy wzruszający post.

"Rodzinkę znaną z ekranu, tworzyła rodzinka z planu zdjęciowego. Znaliśmy się prywatnie, chodziliśmy do siebie na śluby, chrzciny, pogrzeby, bo wspieraliśmy się również w trudnych chwilach. Tworzyliśmy super team, co mam nadzieję, było to widać na ekranach telewizorów. Wierzę, że jeszcze długo pozostaniemy w waszej pamięci, że Rodzinka.pl będzie żyła swoim własnym życiem (widziałam ostatnio kilka odgrywanych przez was na TikToku haha!). To był super czas, za który jeszcze raz z całego serca dziękuję! Czas na nowe projekty, już nie tylko na ekranach telewizorów i kin!" - zakończyła optymistycznym akcentem Małgorzata Kożuchowska.

d2aeswi

Ale fani wydają się być niepocieszeni. Na szczęście wciąż mogą liczyć na liczne powtórki każdego z sezonów:

"A ja właśnie siedzę przed telewizorem i oglądając po raz tysięczny powtórkę Boskich.Jestem zdruzgotana. Kocham ten serial, bo odpręża mnie po ciężkim dniu i za każdym razem rozśmiesza tak samo - czytamy.

"Lepszego serialu już nie będzie. Zostają nam powtórki" - dodała rozczarowana fanka.

Nie wiadomo, co wpłynęło na decyzję TVP o zakończeniu produkcji. Jedno jest pewne - coś będzie musiało wypełnić serialową lukę. Być może poznamy nowy tytuł przy okazji zbliżającej się wiosennej ramówki.

d2aeswi

Podziel się opinią

Share

d2aeswi

d2aeswi