Trwa ładowanie...

Koniec programu "Świat" w TVN24 w BiŚ. Co dalej z Jolantą Pieńkowską?

Koniec programu "Świat" w TVN24 w BiŚ. Co dalej z Jolantą Pieńkowską?Źródło: TVN/x-news
d2w4a6r

Pod koniec sierpnia ub.r. Jolanta Pieńkowska po 9 latach pracy postanowiła pożegnać się z redakcją programu "Dzień Dobry TVN". Odejście dziennikarki nie oznaczało jednak rozstania z grupą TVN. Od 8 września 2015 roku od poniedziałku do piątku prowadziła z Katarzyną Kolendą-Zaleską i Jackiem Stawiskim magazyn "Świat" na antenie TVN24 Biznes i Świat. Niestety, 8 kwietnia br. stacja wyemitowała ostatni odcinek magazynu. Czy to oznacza, że tym razem Pieńkowska zniknie z wizji?

- Są takie momenty w życiu, że coś się kończy, a coś się zaczyna - powiedziała na zakończenie piątkowego wydania "Świat".

Jak informuje serwis wirtualnemedia.pl, miejsce programu w ramówce zajmie dodatkowa część "Faktów z zagranicy", które zastaną wydłużone i poszerzone o rozmowy z gośćmi. Wśród nowych prowadzących znajdzie się m.in. Jolanta Pieńkowska. Oprócz tego, niebawem prezenterka ma również zostać gospodynią jeszcze jednego formatu na antenie TVN24 BiŚ.

d2w4a6r

Przypomnijmy, że jednym z efektów zmian w TVN-ie jest również emisja "Faktów po południu" w weekendy. Ich prowadzącą została Diana Rudnik - do niedawna prezenterka serwisów informacyjnych w TVP Info i była gospodyni "Wiadomości" w Telewizji Polskiej.

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)

Zobacz także: Jolanta Pieńkowska tańczy na scenie z Cleo

d2w4a6r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w4a6r