Trwa ładowanie...

Koniec "Milionerów", "Kuchennych rewolucji" i "Tańca z gwiazdami". Co oglądać w telewizji, gdy nie ma ulubionych show?

Sezon wakacyjny za pasem. Dla stacji telewizyjnych oznacza to czas przygotowań do jesiennej ramówki, dla widzów – przerwę w nadawaniu ulubionych programów. Co oglądać, skoro sezony popularnych show już się skończyły?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Koniec "Milionerów", "Kuchennych rewolucji" i "Tańca z gwiazdami". Co oglądać w telewizji, gdy nie ma ulubionych show?Źródło: ONS.pl
d2ybtyc
d2ybtyc

Polsat w maju zakończył sezony swoich dwóch hitów – "Tańca z gwiazdami" (20. edycję wygrała Natalia Szroeder i Jan Kliment)
oraz "Twoja twarz brzmi znajomo" (siódmą edycję wygrała Kasia Popowska). Na powtórki, chociażby "TTBZ" widzowie mogą liczyć w serwisie Ipla. Stacja w czasie emisji obu show nadaje teraz filmy fabularne.

We wtorek, 23 maja stacja wyemituje ostatni wiosenny odcinek talk-show Kuby Wojewódzkiego. Później TVN. Będziemy mogli je oglądać o stałej porze nadawania talk-show, czyli we wtorki o 21.30 (a także w soboty o 2.00 w nocy). Warto dodać, że TVN powtarza 11. sezon.

Zakończył się także 15. sezon "Kuchennych rewolucji". Co mają robić więc fani Magdy Gessler? Bez obaw, TVN dba, by nie zabrakło im rozrywki. Codziennie w godzinach południowych emituje archiwalne odcinki, ostatnio z ósmego i dziewiątego sezonu. W czwartkowe wieczory natomiast, o 21.30 będzie pokazywać sezon 13. Show Magdy Gessler można oglądać także w TVN Style.

d2ybtyc

Ku zaskoczeniu widzów, skończył się także pierwszy sezon "Milionerów". Zanim widzowie doczekają się kolejnych zmagań, mogą ponownie obejrzeć wszystkie odcinki nowej odsłony teleturnieju. Stacja nadaje je o stałej porze, od poniedziałku do piątku o 20.55.

Co w TVP? 20 maja skończył się kolejny sezon "Kocham Cię, Polsko". Fani show powtórki ostatniego odcinka znajdą w niedzielę (28 maja) o 21.45 na TVP Polonia i w poniedziałek (29 maja) o 22.15 na TVP Rozrywka.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2ybtyc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ybtyc