Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobre wieści. Wraca do pracy!

Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość
Martyna Wojciechowska przekazała fanom dobrą wiadomość
Źródło zdjęć: © AKPA | Krzemiński Jordan

05.01.2021 18:47, aktual.: 03.03.2022 03:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoich profilach w mediach społecznościowych nowe posty, z których wynika, że gwiazda wraca już do pracy. Jak zareagowali fani?

Martyna Wojciechowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Prowadząca popularnego programu chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z życia prywatnego i zawodowego. Udostępnia również masę zdjęć z różnych podróży, które są nieodłączną częścią jej życia.

Niedawno Martyna wybrała się ze swoim mężem, Przemkiem Kossakowskim w góry, czym chętnie podzieliła się z fanami. Na szlaku para spotkała Andrzeja Bargiela i Kacpra Tekieli. Fani zareagowali bardzo entuzjastycznie. Na najnowszy post dziennikarki internauci zareagowali równie entuzjastycznie, a może nawet bardziej.

Martyna Wojciechowska przekazała dobre wieści!

"Pora w końcu wrócić już tak na serio do pracy! Jak tam u was nastroje, gotowi do działania?" - taki opis pojawił się pod najnowszym wpisem Martyny Wojciechowskiej. To najprawdopodobniej oznacza, że gwiazda wraca do kręcenia "Kobiety na krańcu świata".

"Pewnie, że gotowi. Z pełnymi siłami i planami gotowa na 2021 rok" - napisała jedna z fanek. "Pełni energii do działania, dość leniuchowania!" - dodała kolejna. Inna internautka zwróciła uwagę na fryzurę Martyny. "Trochę mi pani przypomina Patti Smith w tych warkoczach" - stwierdziła.

Zobacz także: Wpadka Martyny Wojciechowskiej

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także