Konflikt między Glam a Derpieński. Żona Miami wbiła szpilę 22‑latce w "Dzień Dobry TVN"

Konflikt Anety Glam i Caroline Derpieński
Konflikt Anety Glam i Caroline Derpieński
Źródło zdjęć: © Instagram

21.09.2023 10:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konflikt między Anetą Glam a Caroline Derpieński trwa w najlepsze. Mówiąc, że panie nie pałają do siebie sympatią, to jak nic nie powiedzieć. Tym razem "żona Miami" dała 22-latce pstryczka w nos w "Dzień Dobry TVN".

Derpieński pojawiła się w polskim show-biznesie nagle. Od kilku miesięcy jej nazwisko nie schodzi z języków Polaków. W krótkim czasie zyskała ogromną popularność. Jednak w gronie celebrytów nie jest zbyt lubiana. Zdążyła pokłócić się z Anją Rubik, nazywając cenioną modelkę "szkieletorem", jak również z Joanną Krupą, czy Katarzyną Nosowską. Do listy osób, z którymi influencerka ma konflikt, dołączyła też Aneta Glam, "żona Miami".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Obie panie nie przebierają w słowach, wypowiadając się na swój temat. Nawzajem wyrzucają sobie, która jest biedniejsza, przedstawiając rozmaite przykłady i dowody. Glam opublikowała np. artykuł, który miał udowodnić, że majątek 22-latki jest zmyślony. Co na to Derpieński? Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. "Babciu. Ja wiem, że za pieniądze swojego dziadka (bo mężem nie jest i nie będzie) kupujesz sobie sztuczne bimbały, szampany i imprezki, ale przekupywanie redakcji, aby napisali kłamliwe oszczerstwa na mój temat wymyślone przez ciebie, Babciu, jest karygodne".

Zdaje się, że ani 22-latka, ani 50-latka nie przepuści żadnej okazji, aby wbić szpilę drugiej. W "Dzień Dobry TVN" z Anetą Glam rozmawiała Sandra Hajduk-Popińska. Wywiad początkowo odnosił się do wakacji czy wegańskiego stylu życia kobiety, ale po chwili "żona Miami" podsumowała Caroline.

- Ta dziewczyna ma obsesję na moim punkcie. Oglądała "Żony Miami" ze 100 razy. Wszystko to co, robi, to próba bycia mną. W Miami jest pełno ładnych dziewczyn, usiłujących być celebrytkami, ale im to nie wychodzi. Stają się wtedy sfrustrowane i agresywne. Myślą sobie: "Czemu ona to ma, a ja nie, czemu jej wychodzi, a mi nie?". One mnie nienawidzą, oceniają, próbują naśladować w materialnych rzeczach. Próbują się dowartościować drogą torebką. To nie jest miarą sukcesu. Miarą sukcesu jest wolność i robienie tego, na co ma się ochotę.

W najnowszym odcinku podcastu "Clickbait" bierzemy na warsztat "One Piece" Netfliksa, masakrujemy "Ślub od pierwszego wejrzenia""Żony Warszawy", a także rozwiązujemy "Problem trzech ciał" i innych nadchodzących ekranizacji. Możesz nas słuchać na Spotify, w Google Podcasts, Open FM oraz aplikacji Podcasty na iPhonach i iPadach.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)
Zobacz także