Trwa ładowanie...

Koncert Thirty Seconds to Mars przełożony. Bilety zachowują ważność

Share
Koncert Thirty Seconds to Mars przełożony. Bilety zachowują ważnośćŹródło: mat. prasowe
d3xie4m

Miejsce koncertu pozostaje bez zmian - będzie nim położona na pograniczu Gdańska i Sopotu hala Ergo Arenie. Wiadomość od zespołu:

"Z powodu nieprzewidzianego konfliktu w harmonogramie zajęć, jesteśmy zmuszeni do zmiany dat dwóch koncertów: 4 Maja - Polska, Gdańsk/Sopot, Ergo Arena 6 Maja - Ukraina, Kijów, Sports Palace Proszę, przyjmijcie nasze najszczersze przeprosiny za niegodności, które mogło to spowodować".

Wszystkie bilety, które zostały zakupione na koncert 8 kwietnia, zachowują ważność. Jeśli jednak ktoś nie będzie mógł pojawić się w Trójmieście w maju, to istnieje możliwość zwrotu biletów. Trzeba to jednak zrobić do 8 kwietnia.

d3xie4m

- Osoby, które nabyły bilety w punktach sprzedaży, powinny udać się w to miejsce wraz z biletem i paragonem lub fakturą - wyjaśniają organizatorzy.

W przypadku nabycia biletów za pośrednictwem stron internetowych: www.prestigemjm.com, Eventim.pl lub eBilet.pl, należy kontaktować się drogą mailową z każdym z tych podmiotów, który udzieli szczegółowych instrukcji dotyczących zwrotu wejściówek. Organizatorzy informują równocześnie, że ciągle możliwy jest zakup biletów na koncert, który odbędzie się w nowym terminie w Ergo Arenie. Bilety można kupować za pośrednictwem stron: www.prestigemjm.com, Eventim.pl, eBilet.pl, a także w salonach EMPIK na terenie całego kraju.

d3xie4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xie4m
d3xie4m