Trwa ładowanie...
27-08-2014 14:44

Komu Anna Mucha przyzna milion złotych?

Komu Anna Mucha przyzna milion złotych?Źródło: ONS.pl
d32bma6
d32bma6

Gra w filmach (ostatnio "Sąsiady" czy "Wkręceni 2"), serialach ("M jak miłość") oraz spektaklach teatralnych ("Single i remiksy"). Świetnie sprawdziła się też w roli uczestniczki bądź jurorki wielu talent show, w których zawsze imponowała kreatywnością i poczuciem humoru.

Anna lubi wspierać młode, utalentowane osoby - zagrała między innymi w offowym debiucie "Anioł", od lat jest również jurorką i ambasadorką festiwalu dla młodych filmowców - Kameralne Lato Radom. Sama wyprodukowała i wyreżyserowała dokument "Wędrowcy. Wigilia 2010".

Nic zatem dziwnego, że aktorka została zaproszona do jury najnowszego programu TVP 1 "Talent zgłoś się!". To pierwszy talent show realizowany przez telewizję publiczną, który stawia na innowatorów, pasjonatów i ludzi przedsiębiorczych, umożliwiając im przekucie pomysłu w realny biznes. To również początek ogólnopolskiej akcji społecznej, zachęcającej Polaków do działania - korzystania z wrodzonej zaradności, pomysłowości i pracowitości, za które coraz bardziej docenia nas świat.
Na zwycięzców czeka 1 milion złotych!

W programie obok Anny Muchy zobaczymy między innymi Tomasza Karolaka, Romana Młodkowskiego, Krzysztofa Skibę, Antoniego Królikowskiego, Marka Kondrata oraz dr Irenę Eris. Emisja pierwszych odcinków show nastąpi w jesiennej ramówce stacji TVP1.

d32bma6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d32bma6