Trwa ładowanie...

"Komisarz Alex": zmiany w 8. sezonie hitu TVP. Magdalena Walach znika z serialu!

Share
"Komisarz Alex": zmiany w 8. sezonie hitu TVP. Magdalena Walach znika z serialu!
Źródło: Instagram
dsgdlyr

To już pewne! Cieszący się sympatią widzów hit TVP powraca na ekrany. Chociaż wiele osób z utęsknieniem oczekuje nowych odcinków, nie wszyscy będą jednak zadowoleni z tego, co zobaczą. Okazuje się, że w serialu szykują się spore zmiany. W 8. sezonie serialu "Komisarz Alex" z komendą w Łodzi żegna się Magdalena Walach. Jej miejsce zajmie inna dużo młodsza gwiazda. O kim mowa?

Od 2011 roku Walach wcielała się w postać Lucyny Szmidt. Teraz bohaterka niespodziewanie zniknie z serialu. Jak do tego dojdzie? Już w 1. odcinku hitu Jedynki okaże się, że policjantka dostała awans i musi wyjechać do Warszawy.

dsgdlyr

Po odejściu z "Komisarza Aleksa" aktorka nie zostanie jednak z niczym. Wciąż gra w serialu "M jak miłość", w którym wciela się w Agnieszkę Olszewską. Jej wątek został rozbudowany i teraz coraz częściej możemy oglądać ją na ekranie.

Gwiazda unika bywania na salonach i pojawia się na nich wyłącznie podczas premier filmowych. W 2015 roku wystąpiła w "Ziarnie prawdy". Obecnie trwają prace nad komedią "Po prostu przyjaźń" z jej udziałem.

Nie wiadomo jeszcze, czy twórcy "Komisarza Aleksa" chcą na zawsze pożegnać graną przez Walach Lucynę. Pewne jest natomiast, że Michał Orlicz (Antoni Pawlicki) i Ryszard Puchała (Ireneusz Czop) nie zostaną zupełnie sami. W miejsce ich przyjaciółki nowy komendant (Zbigniew Lesień) zatrudni młodą, przebojową podkomisarz z Gdańska - Ewę Krassowską. Jej przybycie będzie sporym zaskoczeniem. Zamiast umięśnionego gliniarza, jakiego spodziewali się zobaczyć bohaterowie, ujrzą prześliczną dwudziestoparolatkę. Na jej widok Orlicz zaniemówi. Dlaczego?

Wyjdzie na jaw, że dzień wcześniej para przypadkowo się poznała i... spędziła razem namiętną noc! Orlicz spotkał Krassowską w parku. Po miłej rozmowie zaprosił ją do domu na kawę. Na tym jednak się nie skończyło. Młodzi szybko wpadli sobie w ramiona.

dsgdlyr

Policjant i jego nowa koleżanka będą skrępowani zaistniałą sytuacją. Zdecydują jednak, że muszą oddzielić sprawy prywatne od zawodowych i nigdy więcej nie wracać do tego, co między nimi zaszło. Szybko okaże się, że jest to trudniejsze, niż myślą.

W roli seksownej podkomisarz zobaczymy Agnieszkę Więdłochę. Aktorka, która zajmie miejsce starszej o 10 lat koleżanki po fachu, podbije serce Orlicza. Co ciekawe, także w życiu prywatnym artystka oczarowała ekranowego przystojniaka. Wraz z Antonim Pawlickim niedawno się zaręczyli. Przed kamerami nie będą mieli problemów, by zagrać, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

Premierowe odcinki z udziałem nowej bohaterki trafią na antenę we wrześniu.

Zobacz także: #gwiazdy: Co wiadomo o planowanym ślubie Pawlickiego i Więdłochy?

dsgdlyr

Podziel się opinią

Share
dsgdlyr
dsgdlyr