"Komisarz Alex": Trzy sekundy od śmierci!

"Komisarz Alex": Trzy sekundy od śmierci!

23.11.2012 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W 12. odcinku drugiego sezonu *"Komisarza Aleksa" komisarz Marek Bromski (Kuba Wesołowski) uda bezrobotnego, by dostać pracę pomagiera u jednego ze sprzedawców na łódzkim bazarze. Zrobi to, by rozwikłać zagadkę tajemniczych morderstw na miejscowym targowisku.*

W krótkim czasie na łódzkim bazarze zostaną zamordowani kolejno dwaj mężczyźni. Właściciele stoisk niechętnie będą udzielać policji wyjaśnień. Dlatego Bromski, udając bezrobotnego, zatrudni się jako pomagier u jednego ze sprzedawców. Pozna żonę drugiego z zamordowanych. Jest nią Białorusinka Natalia (w tej roli Karolina Chapko). Jej mąż przemycał z Białorusi broń, która trafiała później na Bałkany. Robił to na polecenie nieformalnego władcy bazaru. Tym razem chciał ją sprzedać na własną rękę. Dlatego zginął.

Gangster zagrozi dziewczynie, że spotka ją ten sam los, jeśli nie powie, gdzie mąż ukrył transport. Natalia i Bromski odnajdą kryjówkę, ale transport wpadnie w ręce gangu. Gangster przykuje Bromskiego i Natalię do metalowego słupa. Obok nich tykać będzie bomba zegarowa, rzucona w stertę ziemniaków.

Czy Alex, Lucyna (Magda Walach) i Puchała (Irek Czop) pojawią w odpowiedniej chwili? Czy odnajdą bombę i rozbroją ją przed mającym nastąpić wybuchem?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także