Trwa ładowanie...

"Komisarz Alex": Karolina Woźniacka i Jakub Wesołowski wspierają młodych tenisistów

Share
"Komisarz Alex": Karolina Woźniacka i Jakub Wesołowski wspierają młodych tenisistów
Źródło: Water Color Studio
d3oqy6k

Światowa gwiazda tenisa, Karolina Woźniacka, zamieniła rakietę na mikrofon! Gwiazda kortów nagrała w Polsce swój teledysk, aby wspierać rozwój utalentowanych polskich tenisistów. W zdjęciach wziął udział także aktor młodego pokolenia, Kuba Wesołowski oraz owczarek niemiecki Rocky, czyli serialowy *"Komisarz Alex".*

Karolina Woźniacka, duńska tenisistka polskiego pochodzenia, czołowa zawodniczka według rankingu WTA, najlepsza tenisistka ubiegłego sezonu w rankingu tenisistek nagrała w Danii singiel zatytułowany "Oxygen".

Wczoraj gwiazda kortów przyleciała do Polski, aby w Warszawie, Toruniu i Bydgoszczy realizować zdjęcia do swojego teledysku. Clip będzie promował założoną w ubiegłym roku w Toruniu Akademię Tenisową Karoliny Woźniackiej.

d3oqy6k

Celem akademii jest edukacja tenisowa dzieci i młodzieży, wyłanianie talentów tenisowych i pomoc w rozwoju ich umiejętności oraz międzynarodowej kariery, a także współpraca z Polskim Komitetem Paraolimpijskim oraz Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Wspierania Tenisa Ziemnego na Wózkach przy tworzeniu Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich w Tenisie na Wózkach, który powstaje - dzięki samorządowi województwa kujawsko-pomorskiego - w Inowrocławiu.

Dochód z eksploatacji teledysku w całości przeznaczony będzie na rozwój AKW, stypendia dla młodych tenisistów oraz budowę Ośrodka Przygotowań Paraolimpijskich w Tenisie na Wózkach.

W nagraniu teledysku wziął udział znany i lubiany aktor młodego pokolenia, Kuba Wesołowski, odtwórca głównej roli w jednym z najpopularniejszych obecnie seriali "Komisarz Alex". Na planie towarzyszył mu owczarek niemiecki Rocky, wcielający się w serialu w rolę psiego komisarza Alexa.

d3oqy6k

Podziel się opinią

Share
d3oqy6k
d3oqy6k