Trwa ładowanie...
12-10-2012 11:52

"Komisarz Alex" dopadnie Ryśka z "Klanu"!

"Komisarz Alex" dopadnie Ryśka z "Klanu"!
d3vwn0q
d3vwn0q

W 6. odcinku *"Komisarza Aleksa" zobaczymy w gościnnej roli niezapomnianego Ryśka Lubicza z "Klanu". W epizodzie pt. "Ślady krwi" Piotr Cyrwus wciela się w Jurka, szefa warsztatu samochodowego, który za swoją pazerność będzie musiał słono zapłacić. W pojmaniu szantażysty pomoże niezawodny jak zwykle komisarz Alex.*

Jurek odkryje, że jeden z klientów zostawił w warsztacie samochód ze śladami krwi i przypadkowo dowie się, że jego pracownik postanowił szantażować właściciela auta. Podsłucha rozmowę mężczyzn i dojdzie do wniosku, że sam może szantażować ich obu.

Kiedy w warsztacie Jurka zjawi się podkomisarza Lucyna Szmidt (Magdalena Walach)
, ten ukryje przed nią zakrwawiony błotnik i zaprzeczy, że ktokolwiek powierzył mu do naprawy samochód, którego szuka policja.

d3vwn0q

Jurek zadzwoni do właściciela zielonego maserati i zażąda od niego pieniędzy za milczenie. Dostanie je, ale młody chłopak, który boi się, że jego sekret się wyda i za swój czyn trafi do więzienia, będzie jeszcze musiał stawić czoła znajomemu (pracownikowi Jurka), który jako pierwszy wpadł na pomysł szantażowania go. Spotka się z szantażystą i podczas szamotaniny niechcący go zabije. Świadkiem tego zdarzenia będzie... Jurek!

- Teraz jest o jednego trupa więcej, więc muszę podwoić stawkę za moje milczenie – powie Michałowi (w tej roli Marcin Korcz)
i zażąda od niego 200 tysięcy złotych. Tymczasem prowadzący śledztwo w sprawie tajemniczej śmierci właściciela zakładu sukien ślubnych Bromski (Jakub Wesołowski)
i Puchała (Ireneusz Czop)
wpadają na trop Michała. Wiedzą, że jego auto zostało oddane do warsztatu Jurka, więc postanawiają odwiedzić miejsce, gdzie pracuje grany przez Piotra Cyrwusa mężczyzna. Zjawiają się tam dokładnie w chwili, gdy Marek wręcza Jurkowi torbę z pieniędzmi. Próbującego uciec Jerzego dogania Alex, który po pojmaniu szantażysty przez policjantów rusza w pogoń za Michałem. Obu spotka zasłużona kara.

„Ślady krwi” - 6. odcinek 2. serii „Komisarza Aleksa” z udziałem Piotra Cyrwusa wyemitowany zostanie w TVP 1 w sobotę 13 października.

d3vwn0q
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vwn0q