Trwa ładowanie...
d4jxbuc

Kolejny raz na Eurowizji? Szanse Michała Szpaka są coraz mniejsze

Od kilku dni w mediach plotkowano o ewentualnym występie Michała Szpaka w tegorocznym konkursie Eurowizji. Piosenkarz chciał zawalczyć o finał z piosenką "Don’t Poison Your Heart" wykonywaną w duecie z Martą Gałuszewską, finalistką "The Voice of Poland". Jak się okazuje, szanse są nikłe. Głos w sprawie zabrał managment artysty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Michał Szpak jednak nie wystąpi z Martą Gałuszewską w polskich preselekcjach do Eurowizji?
Michał Szpak jednak nie wystąpi z Martą Gałuszewską w polskich preselekcjach do Eurowizji? (Instagram.com)
d4jxbuc

Tegoroczna Eurowizja odbędzie się w Portugalii. Tradycyjnie o tym, kto z danego kraju dostanie bilet do Lizbony, zdecydują lokalne preselekcje. Wśród polskich kandydatów, którzy w tym roku mieli szanse na finał był m.in. Michał Szpak. Artysta miał zaśpiewać piosenkę "Don’t Poison Your Heart". Co ciekawe do duetu zaprosił Gałuszewską, która była w jego drużynie w "The Voice".

Jak się okazuje, wytwórnie wokalistów nie są zainteresowane wspólnym występem swoich podopiecznych.

- Firma fonograficzna wydająca albumy Michała Szpaka Sony Music Entertainment Poland zwróciła się do firmy fonograficznej Universal Music Polska wydawcy albumów Marty Gałuszewskiej z zapytaniem o możliwość startu Michała i Marty z piosenką “Don’t Poison Your Heart” w duecie w polskich preselekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji 2018. Sony Music dostało od firmy Universal odpowiedź odmowną - czytamy w oświadczeniu, które serwis Eska.pl otrzymał od managmentu artysty.

d4jxbuc

Jednocześnie przedstawiciele Szpaka zwrócili się z nieoficjalnym zapytaniem do Marty Gałuszewskiej. Artystka nie ukrywa, że chętnie wystąpiłaby z Michałem.

Co ciekawe podczas ubiegłorocznego Sylwestra w Zakopanem Szpak wystąpił już z Gałuszewską w duecie wykonując tę samą piosenkę. Niestety młoda piosenkarka wypadła przy wokaliście wyjątkowo słabo. Ciężko było się jej przebić przez mocny głos swojego trenera i w rezultacie Michał zupełnie ją przyćmił.

d4jxbuc

Podziel się opinią

Share
d4jxbuc
d4jxbuc