Trwa ładowanie...
22-01-2016 12:07

Kolejne zwolnienie w TVP. To będzie miało wpływ na sytuację Polski na Eurowizji?

Kolejne zwolnienie w TVP. To będzie miało wpływ na sytuację Polski na Eurowizji?Źródło: Instagram
d1z88tc
d1z88tc

Z pracą w stacji pożegnał się Mikołaj Dobrowolski, dotychczasowy szef polskiej delegacji na Eurowizję. Kierownictwo uzasadniło decyzję zmianą struktury redakcji rozrywki TVP. Dobrowolski przyczynił się do awansu do finału konkursu naszych reprezentantów - Donatana i Cleo oraz Moniki Kuszyńskiej, informuje serwis eurowizja.org.

Ewa Nowicka, która dotąd pełniła funkcję wydawcy programów w Telewizji Republika, ma zostać wicedyrektorem ds. audycji artystycznych i rozrywkowych. Będzie odpowiadać m.in. za programy rozrywkowe Jedynki, Festiwal w Opolu czy transmisje Eurowizji. Najprawdopodobniej nową szefową delegacji Polski na Eurowizję 2016 zostanie Zuzanna Łapicka-Olbrychska, która została zdegradowana z funkcji szefowej redakcji rozrywki i oprawy TVP1 do roli sekretarza redakcji.

Polska piosenka na Eurowizję 2016 jest jeszcze w trakcie wyborów. Czy zmiany w TVP będą miały wpływ na ich wynik? Reprezentanta poznamy pod koniec lutego. Media donoszą, że w gronie faworytów znajdują się Michał Szpak, Stashka i Agnieszka Twardowska.

(fot. Instagram)
Źródło: (fot. Instagram)

Zobacz także: Cleo o wykluczeniu Polski z Eurowizji: "Nie do końca wiem, co się dzieje w polityce. Byłoby przykro gdyby nas zabrakło"

d1z88tc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1z88tc