Trwa ładowanie...
13-11-2008 08:18

Kolejne zawirowania "Na Wspolnej"

Kolejne zawirowania "Na Wspolnej"Źródło: AKPA
d4169j7
d4169j7

Dlaczego Izabela tak długo zwlekała z powiedzeniem Jerzemu o ciąży? Czy zaborcza pani Ludwika, matka Rafała, zdoła rozdzielić syna z Agnieszką? Czyżby los w końcu uśmiechnął się do Romana? Jak wyjaśni się sprawa zaginięcia córki Sławka Dziedzica?

Izabela Brzozowska (Anna Korcz)
już od kilku dni nosi się z zamiarem powiedzenia Jerzemu (Wojciech Wysocki)
o ciąży. Nie jest jej łatwo, ponieważ narzeczony ma inne plany na ich wspólne życie. Kieruje się przekonaniem, że skoro oboje mają już dorosłe i samodzielne dzieci, mogą poświęcić więcej czasu dla siebie i swoje pasje.

Dudkowi trudno zrozumieć dziwne zachowanie, napady złości i osłabienie narzeczonej. Ona natomiast martwi się tym, że ciąża w jej wieku może stanowić zagrożenie dla zdrowia dziecka. Stara się jednak podtrzymać przekonanie, że późne macierzyństwo to wspaniałe doświadczenie.

W poprzednim wydaniu newslettera pisaliśmy o ekscentrycznej pani Ludwice (Hanna Stankówna)
, matce Rafała Sobczaka (Lech Mackiewicz), która stanie na drodze do szczęścia jego i Agnieszki Olszewskiej (Katarzyna Walter).

d4169j7

Starsza pani symuluje chorobę i manipuluje synem, by wzbudzić w nim wyrzuty sumienia i nakłonić go do odsunięcia Agnieszki. Czy Rafał będzie w stanie pogodzić zainteresowanie matką z uczuciem do Olszewskiej? Czy jednak manipulacja pani Ludwiki okaże się na tyle skuteczna, że Sobczak zakończy związek z Agnieszką?

W przypadku Renaty (Marta Kalmus-Jankowska) i Sławka (Mariusz Słupiński), wszystko wskazywało na to, że sytuacja wokół nich uspokaja się i stabilizuje. Okaże się jednak, że były to jedynie pozory. Była żona Sławka (Katarzyna Misiewicz) oszukała go i zabrała Darię (Maja Andrzejczuk) do Frankfurtu. Od tego momentu Sławek nie ma z nimi żadnego kontaktu.

Zaczyna szukać pomocy w fundacji, która zajmuje się prawami ojców. Wykorzysta również znajomości w policji, by ustalić miejsce pobytu Marzeny. Jedzie do Frankfurtu i spotyka się z dzieckiem i żoną, która nie jest zadowolona z tego spotkania. Kilka dni po tej wizycie Daria zostaje uprowadzona, a pierwsze podejrzenia padają właśnie na Sławka…

Serial „Na Wspólnej” gości na ekranach polskich telewizorów już od ponad pięciu lat. Mimo upływu czasu ciągle cieszy się niesłabnącą sympatią widzów. Dzisiejsza, polska serialowa rzeczywistość nie mogłaby się już obejść bez rodzin Ziębów, Hofferów, Brzozowskich, Zimińskich, a w szczególności takich postaci jak Maria Zięba (Bożena Dykiel), Izabela (Anna Korcz), Ewa (Ewa Gawryluk), Żaneta (Anna Guzik), Marta (Joanna Jabłczyńska)
, Igor (Kuba Wesołowski) i wielu innych postaci.

Co jeszcze w kolejnych odcinkach? Zapraszamy przed telewizory od poniedziałku do czwartku o 20.05 do TVN.

d4169j7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4169j7