Trwa ładowanie...

Kolejne tłumy na castingach do nowego talent show Polsatu - "Must be the music"!

Kolejne tłumy na castingach do nowego talent show Polsatu - "Must be the music"!Źródło: Polsat
d1lky9y
d1lky9y

Farna i Cohen najpopularniejsi. Kolejne tłumy na castingach do nowego talent show Polsatu - "Must be the music. Tylko muzyka". Po Trójmieście, Warszawie, Szczecinie i Rzeszowie przyszła kolej na następne miasta. Tym razem show "Must be the music. Tylko muzyka" odwiedziło w miniony weekend Białystok i Łódź. Tłumy ludzi postanowiły skorzystać z szansy jaką daje Telewizja POLSAT - wystąpienia na Sopot TOPtrendy Festiwal 2011, zgarnięcia nagrody pieniężnej w wysokości 100.000 PLN, a w szczególności pokazania się przed milionową publicznością w roli nowego muzycznego idola. Przykładowo pierwsi kandydaci na gwiazdy w Łodzi czekali na wejście do Łódzkiego Domu Kultury już od 2 nad ranem.

W obu miastach przeważali soliści oraz zespoły, głównie rockowe. Interesujący okazał się 34-letni wokalista, o ciekawym głosie i kolorowej osobowości, który śpiewa piosenki po polsku i po rosyjsku, a na co dzień pracuje w ośrodku dla chorych na schizofrenię. Zaskoczeniem okazał się także 40-letni Włoch, od 6 lat mieszkający w Polsce, który przyjechał nad Wisłę... za pewną Polką. To ona nauczyła go polskiego i zaraziła miłością do naszego kraju. Na co dzień Thomas ubrany w garnitur śpiewa w Kołobrzegu turystom włoskie przeboje - jego ulubionym jest "Felicita". Ale po godzinach, kiedy może odetchnąć, zrzuca marynarkę, rozpuszcza włosy i wspólnie ze swoją rockową kapelą wykonuje w klubie własne utwory.

Najczęściej wykonywanymi utworami w ten weeend okazały się dwie piosenki -- "Cicho" Ewy Farny oraz "Hallelujah" Leonarda Cohena.

Uwagę jury przykuł także przystojny kucharz z Tunezji, od 10 lat mieszkający w Polsce, który wykonywał "Wielką miłość". Poza świetnym wokalem doskonale imitował ustami grę na trąbce.

d1lky9y

Przed nami kolejne castingi:
29 stycznia we Wrocławiu
i 30 stycznia w Katowicach.

"Must be the music. Tylko muzyka" jest pierwszym talent show, w którym za pomocą najpopularniejszego portalu społecznościowego Facebook uczestnicy programu będą zarabiać pieniądze za wykonane utwory. To widz poprzez kliknięcie piosenki swojego ulubionego artysty, daje mu szansę nie tylko na sławę, ale również na wymierne korzyści finansowe. Na specjalnie utworzonym profilu Facebook.com/tylkomuzyka, do którego dostęp będą mieć nie tylko zalogowani użytkownicy, będzie można obejrzeć wszystkie występy uczestników, tzw. making off-y oraz rozmaite ciekawostki. Będzie też oczywiście można umieszczać komentarze. W ten sposób powstanie swego rodzaju „lista przebojów” Must be the music. Tylko muzyka.

Program poprowadzi Maciek Rock, od czasów Idola kochany przez publiczność Polsatu za humor i profesjonalizm. W jury programu zasiądą znane gwiazdy muzyki, autorytety o wielkiej charyzmie. Jednym z jurorów programu będzie Adam Sztaba, muzyk, który na scenie muzycznej spotkał się ostatnio ze Stingiem, Ditą von Teese czy Michaelem Boltonem. Adam Sztaba to profesjonalizm, klasa i wielki talent.

Muzyczne talent show "Must be the music. Tylko muzyka" powstaje na licencji słynnej amerykańskiej firmy Shine International, potentata na rynku mediów, należącej do Ruperta Murdocha. Shine dystrybuuje ponad trzy tysiące godzin wysokiej jakości programów do ponad 150 krajów na świecie.

d1lky9y

W brytyjskiej wersji programu w jury zasiedli: Jamie Cullum – kompozytor, wokalista muzyki pop, twórca wielkiego przeboju „Everlasting Love”, Sharleen Spiteri – była wokalistka znanej również w Polsce grupy Texas, z którą wydała 9 albumów, Dizzee Pascal – angielski raper i producent muzyczny, który w 2010 wraz z Shakirą nagrał przebój „Loca”.

Muzyczne show będzie emitowane w Polsacie od marca.

Zobacz także:

[

Roznegliżowana prezenterka na wizji. Ona nie wstydzi się swojego ciała! ]( http://teleshow.pl/gid,12681706,img,12681739,kat,1024839,title,Rozneglizowana-prezenterka-na-wizji,galeria.html )
[

Znana gwiazda nie do poznania! Monstrualnie przytyła! ]( http://teleshow.pl/gid,12622866,img,12678199,kat,1024839,title,Jessica-Simpson-nie-do-poznania,galeria.html )
[

Poparzona twarz nie zrujnowała jej marzeń o karierze w telewizji! ]( http://teleshow.pl/gid,12862364,img,12862417,kat,1024839,title,Poparzona-twarz-nie-zrujnowala-jej-marzen-o-karierze-w-telewizji,galeria.html )
[

Jak oni wyglądają?! Zemsta stylistów? ]( http://teleshow.pl/gid,12577992,img,12578125,kat,1024837,title,Jak-oni-wygladaja,galeria.html )

d1lky9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1lky9y