Trwa ładowanie...

Kolejne sezony "Czarno to widzę", "Amerykańscy bogowie" i "Współczesnej rodziny". Koniec "American Crime"

Amerykańskie stacje telewizyjne ujawniły swe plany na nadchodzący sezon. Wiemy, które seriale z nami pozostaną, a które znikną.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Kolejne sezony "Czarno to widzę", "Amerykańscy bogowie" i "Współczesnej rodziny". Koniec "American Crime"Źródło: Materiały prasowe
d14s5yk

Wśród produkcji, które doczekają się kolejnych odsłon znalazły się propozycje dla fanów komiksowych produkcji jak "Gotham" czy "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Ponadto stacja SyFy zamówiła cykl będący prequelem opowieści o Supermanie, "Krypton". Miłośnicy fantasy otrzymają siódmy sezon "Dawno, dawno temu" (już bez Jennifer Morrison w roli głównej) oraz - w wersji komediowej - czwartą część "The Last Man on Earth".

Zamówiono ponadto nowy sezon "Czarno to widzę" i dobrze ocenionego po pierwszych odcinkach "Amerykańskich bogów" na podstawie powieści Neila Gaimana. Fani dzielnych strażaków, lekarzy i policjantów z Chicago też mogą się cieszyć, wszystkie trzy seriale, czyli "Chicago Fire", Chicago PD" i "Chicago Med" doczekają się kontynuacji. Podobnie jak "iZombie" oraz "The Originals". Aż o dwa lata wydłużono umowy z twórcami komediowych "Goldbergów" i "Współczesnej rodziny".

Z ekranów znikną natomiast produkcje "Powerless", "Blef", "American Crime" czy "Son of Zorn".

d14s5yk

Tu pobierzesz za darmo aplikację Program TV:

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d14s5yk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14s5yk
d14s5yk