Trwa ładowanie...

Kolejna Wodzianka rozstaje się z Kubą Wojewódzkim!

Share
Kolejna Wodzianka rozstaje się z Kubą Wojewódzkim!Źródło: AKPA
dr9an2n

Kilka lat temu Sonia Wesołowska wzięła udział w 1. edycji "Top Model". Niestety, choć dostała się do finałowej trzynastki, na dalszych etapach nie przekonała do siebie wymagających jurorów. Po opuszczeniu programu słuch o niej zaginął. Dopiero konkurs na nową Wodziankę sprawił, że postanowiła przypomnieć o sobie szerszej publiczności. W walce o ten zaszczytny tytuł Sonia pokonała wszystkie konkurentki, a za jej zatrudnieniem w programie przemawiał nie tylko sposób, w jaki nalewała wodę. Trudno przeoczyć kształty, którymi może pochwalić się 23-latka. Bujny biust, pełne biodra, długie nogi i krągłe pośladki - potrafią zawrócić mężczyznom w głowie. Aby jeszcze bardziej podkreślić jej niewątpliwy seksapil, styliści produkcji zadbali, aby dziewczyna wodziła na pokuszenie w niezwykle obcisłych i skąpych kreacjach.

Kwestią czasu było, kiedy Wesołowska zacznie pojawiać się na czerwonym dywanie i pozować z celebrytami na ściankach. Wkrótce otrzymała propozycję rozbieranej sesji dla magazynu "Playboy", którą zresztą ochoczo przyjęła. Ale gdy "Kuba Wojewódzki" zniknął z anteny, o Wodziance znów zrobiło się cicho. Po kilkunastu tygodniach nieobecności w mediach, Sonia wreszcie zabrała głos. Nieoczekiwanie oznajmiła, że rozstaje się w programem, który pozwolił jej na powrót do upragnionego show-biznesu.

- Każdy z nas wyznacza sobie w swoim życiu cele, które kolejno realizuje. Osiągnięcie jednego wyznacza następny. Każdy z nich wzbogaca nas o nowe doświadczenia, wiedzę, znajomości. Realizowanie swoich marzeń, podejmowanie nowych wyzwań zamyka jeden etap otwierając jednocześnie następny. Dzisiaj otwieram nowy etap w moim życiu. Moja obecność w programie "Kuba Wojewódzki" (w porozumieniu z produkcją programu) właśnie dobiegła końca. Za wspólnie spędzony czas na planie programu, "Kuba Wojewódzki" serdecznie dziękuję Kubie i całej ekipie. Życzę Wam wszystkiego najlepszego, jesteście kochani. ..."Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy - napisała (zachowano oryginalną pisownię).

dr9an2n

Fani dotychczasowej Wodzianki nie kryją zaskoczenia. Chyba nikt nie spodziewał się, że kolejna "asystentka" Wojewódzkiego opuści jego show. Tym bardziej, że Sonia wielokrotnie powtarzała, że nie zamierza tak szybko zrezygnować z pracy w telewizyjnym talk-show. Czyżby szykowała dla widzów jakąś niespodziankę? A może postanowiła skupić się jedynie na modelingu? I najważniejsze: kto ją zastąpi w programie? Niektórzy sugerują, że być może miejsce Soni zajmie poprzednia Wodzianka: Dominika Zasiewska, która obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim. A wy, kogo najchętniej zobaczylibyście w tej roli?

(fot. TVN/x-news)
Źródło: (fot. TVN/x-news)
dr9an2n
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr9an2n
dr9an2n