RozrywkaKolejna kłótnia w "Hotelu Paradise". Uczestników poniosły emocje

Kolejna kłótnia w "Hotelu Paradise". Uczestników poniosły emocje

Giovanni był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem nowej edycji "Hotelu Paradise"
Giovanni był najbardziej kontrowersyjnym uczestnikiem nowej edycji "Hotelu Paradise"
Źródło zdjęć: © kadr z programu
Karolina Stankiewicz

06.09.2021 22:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Giovanni, który jako pierwszy odpadł z "Hotelu Paradise", narobił sporo zamieszania. Wychodząc, pokłócił się ze wszystkimi.

Pierwszy tydzień 4. serii "Hotelu Paradise" za nami. Show TVN przyciąga przed ekrany sporo widzów, a z sezonu na sezon robi się coraz ciekawiej. W poprzedniej edycji uczestnicy ujęli widzów tym, że okazali się zgraną ekipą, a przyjacielskie relacje, jakie nawiązali w programie, trwają do dziś. Po pierwszym tygodniu nowego sezonu możemy śmiało stwierdzić, że tym razem mamy do czynienia z silnymi i skrajnie różnymi osobowościami.

Po pierwszym rajskim rozdaniu, podczas którego uczestnicy dobierają się w pary, odpadł Giovanni. Gdy prowadząca program Klaudia El Dursi zadała mu standardowe pytanie, czy na koniec chciałby coś powiedzieć pozostałym uczestnikom programu, ten zaczął podchodzić do każdego z uczestników i mówić prosto w oczy, co o nich myśli.

Kilku osobom powiedział miłe słowa. Ale Przemek usłyszał od niego, "że jest pajacem". Z kolei Łukasz nie usłyszał nic, a jedynie wymienił z Giovannim groźne spojrzenie. Ale gorąco zrobiło się dopiero po rajskim rozdaniu.

Przemek zaproponował pozostałym uczestnikom, by wspólnie odprowadzili Giovanniego do wyjścia. Ale gdy weszli do jego pokoju, okazało się, że pakujący się mężczyzna nie ma ochoty na czułe pożegnania. Powiedział, że woli usłyszeć prawdę od osób, które odzywały się do niego rzadko. - Twoja mimika jest dla mnie odrzucająca i zaczęłam się jej bać - stwierdziła Klaudia. - Czasami trzeba dostrzec coś głębiej - skwitował jej słowa Giovanni.

Zanim odpadł, Giovanni był w parze z Karoliną, z którą nie miał dobrej relacji. Pokłócił się z nią już pierwszej nocy. Gdy dziewczyna podeszła do niego, wyciągając rękę na pożegnanie, ten nie chciał uścisnąć jej dłoni. Na to zachowanie zareagował Kuba, mówiąc: - Szanuję cię, ale takie zachowanie w stosunku do kobiety, to nie przystoi.

Przemek, który do tej pory dla wszystkich był miły, nie wytrzymał. - Przeginasz pałę - zaczął. Później próbował mu wyjaśnić, dlaczego jego zachowanie jest nie w porządku, ale Giovanni cały czas mu przerywał. - Zamknij mordę, bo mnie irytujesz! - krzyknął w końcu Przemek. - Jesteś bardzo niemiły dla wszystkich. Traktujesz wszystkich z góry, a jesteś nikim. Jesteś pionkiem, który właśnie wypadł. Mam nadzieję, że szybko wrócisz do domu, a ten włoski temperament, to sobie wsadź w d..., bo się nie umiesz zachować.

Ostatecznie wszyscy wyszli z pokoju i nikt nie odprowadził Giovanniego do wyjścia.

Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (6)
Zobacz także