Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
07-12-2016 21:48

"Kolędowanie z Fundacją Polsat" na antenie Polsat i Polsat News

W Wigilię Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania i zaprosi do wspólnego śpiewania kolęd w programie "Kolędowanie z Fundacją Polsat" o godzinie 15:15.

"Kolędowanie z Fundacją Polsat" na antenie Polsat i Polsat NewsŹródło: polsat
d2y416m
d2y416m

Tradycyjnie w Wigilię, Telewizja Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania dzięki "Kolędowaniu z Fundacją Polsat". Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym, co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym, co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewnią Anna Wyszkoni oraz zespół Arka Noego.

To świąteczne spotkanie będzie również okazją do przedstawienia działań i osiągnięć Fundacji Polsat w ciągu ostatnich 20 lat. O projektach, w które angażuje się Fundacja Polsat opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, prof. Mirosław Wielgoś, prof. Piotr Czauderna, prof. Anna Dobrzańska oraz Gaja Staroń, podopieczna Fundacji.

W trakcie programu specjalne podziękowania za wsparcie Fundacji Polsat otrzymają dziennikarze Telewizji Polsat i Polsat News: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Jarosław Gugała oraz Bartosz Kwiatek. "Kolędowanie z Fundacją Polsat" poprowadzą Agnieszka Hyży i Urszula Dorosz. Emisja: 24 grudnia godz. 15:15 w Telewizji Polsat.

d2y416m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y416m