Trwa ładowanie...
03-02-2016 15:34

"Kochane kłopoty": twórcy serialu zapomnieli o Melissie McCarthy?!

"Kochane kłopoty": twórcy serialu zapomnieli o Melissie McCarthy?!Źródło: ONS.pl
d3vtypv

Fani nie kryli radości, gdy okazało się, że słynny hit sprzed lat wraca na antenę. Teraz okazuje się, że nie wszystkich zobaczymy na ekranie. Melissa McCarthy zdradziła, że dotąd nikt nie poprosił jej, by wzięła udział w realizacji nowej odsłony serialu "Kochane kłopoty". Twórcy o niej zapomnieli?

Przypomnijmy, że w popularnym cyklu aktorka wcielała się w przyjaciółkę głównej bohaterki, Sookie St. James.

(Fot. Kadr z serialu)

d3vtypv

Choć fani liczyli, iż sympatyczna kucharka powróci, nadzieje są raczej płonne, gdyż gwiazda nie otrzymała propozycji, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

(Fot. Twitter)

Serial emitowany w latach 2000-2007 ukazywał perypetie samotnej matki Lorelei (Lauren Graham) i jej dorastającej córki Rory (Alexis Bledel).

W nadchodzącej części realizowanej przez Netflix do swych ról wracają Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Sean Gunn (Kirk Gleason) i Keiko Agena (Lane Kim). Nad scenariuszem pracować będzie znów twórczyni cyklu Amy Sherman-Palladino, a produkcją zajmie się Daniel Palladino.

d3vtypv

Melissa McCarthy ostatnio grała w sitcomie "Mike i Molly" oraz filmie "Szefowa", a także pracowała na planie "Pogromców duchów III".

d3vtypv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vtypv