Trwa ładowanie...
08-04-2016 17:04

''Kochane kłopoty'' - Netflix przedstawia pierwsze oficjalne zdjęcia

''Kochane kłopoty'' - Netflix przedstawia pierwsze oficjalne zdjęciaŹródło: Entertainment Weekly
d35ki9g
d35ki9g

Platforma Netflix, która wznowiła realizację serialu "Kochane kłopoty", przedstawiła pierwsze oficjalne zdjęcia ze swojej produkcji.

"Kochane kłopoty" ("Gilmore Girls") emitowane były w latach 2000 - 2007 i doczekały się siedmiu sezonów. Produkcja stworzona przez Amy Sherman-Palladino zdobyła sporo nagród - w tym nominację do Złotego Globu. Przede wszystkim zaś doczekała się grona wiernych fanów. Bohaterkami opowieści były matka i córka - Lorelai (Lauren Graham) i Rory (Alexis Bledel), które mieszkały w fikcyjnym miasteczku Stars Hollow.

Netflix postanowił wznowić realizację serialu i przedstawić widzom cztery nowe 90-minutowe odcinki. Dokładna data premiery nie została jeszcze podana. Pojawiły się już jednak zdjęcia. Na fotografiach, które można obejrzeć pod tym adresem - znalazły się zarówno główne bohaterki, jak i wiele innych osób (i aktorów) znanych widzom z oryginalnej produkcji, w tym Luke Danes (Scott Patterson)
, Gypsy (Rose Abdoo)
, Babette Dell (Sally Struthers)
i Emily Gilmore (Kelly Bishop)
.

W nowych odcinkach grają również Milo Ventimiglia, David Sutcliffe, Jared Padalecki, Matt Czuchry, Liza Weil, Sean Gunn, Keiko Agena, Yanic Truesdale, Danny Strong i Vanessa Marano. Do obsady dołączyli Mae Whitman i Sutton Foster. Zabraknie natomiast Melissy McCarthy.

d35ki9g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d35ki9g