Trwa ładowanie...

"Kocham Cię, Polsko!": szykują się wielkie zmiany w programie!

"Kocham Cię, Polsko!": szykują się wielkie zmiany w programie!Źródło: AKPA
d1t349g
d1t349g

[

]( http://www.fakt.pl )
W rozpoczynającej się właśnie (4.03) piątej edycji programu *”Kocham Cię, Polsko” widzów czekają zmiany! Nowe rundy, nowe muzyczne zagadki, nowi goście. Niezmienna pozostaje rodzinna atmosfera i świetna zabawa!*

Najtrudniejsza z rund, czyli wiedza o Polsce zostanie zastąpiona tzw. Urodzinami. To sprawdzian z podstawowej wiedzy na temat naszego kraju. Utrudnieniem w odpowiadaniu na pytania będzie krążący wśród uczestników „cykający” prezent. Tylko poprawna odpowiedź umożliwia przekazanie bomby dalej.

d1t349g

Powróci też runda Tajemniczy przedmiot. Kapitanki drużyn, czyli Kasia Zielińska i Marzena Rogalska zaprezentują przedmioty związane z polską historią, a przeciwnicy będą musieli odgadnąć właściwe przeznaczenie wybranej rzeczy.– Wszystkie te zmiany służą odświeżeniu formuły programu. Chcemy prezentować nowy sposób spojrzenia na Polskę, jednocześnie bawiąc widzów – opowiada nam Magdalena Sibiga, producentka ”Kocham Cię, Polsko”.

W nowych odcinkach zobaczymy takie gwiazdy jak: Kayah, Alicję Majewską, Marylę Rodowicz, Macieja Orłosia, Joannę Liszowską, Joannę Trzepiecińską, Halinkę Mlynkową, Krystynę Czubównę, Beatę Ścibakównę czy Natalię Kukulską.

– Nagraliśmy już kilka odcinków i przyznaję, że atmosfera na planie była doskonała. Kasia Zielińska, Marzena Rogalska i prowadzący Maciej Kurzajewski są ze sobą bardzo zżyci, a ich dobry nastrój udziela się naszym gościom. I pomimo tego, że nagranie programu to naprawdę wyczerpująca praca, wszyscy opuszczali studio w doskonałych humorach – dodaje Magdalena Sibiga.

W nowej edycji ”Kocham Cię, Polsko” nie zabraknie też muzyki. Będą jak zawsze muzyczne licytacje, muzyczna sonda i po raz pierwszy polskie hity śpiewane po angielsku. Która z kapitanek będzie miała w tej edycji więcej zwycięstw na swoim koncie?

d1t349g

– Nie liczy się, kto wygra. Nastawiamy się przede wszystkim na to, by dobrze czuć w swoim towarzystwie i dobrze się ze sobą bawić – mówi Kasia Zielińska.

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Piróg krytykuje sławnego projektantka

[

Gwiazda na wizji poszła do łóżka z ochroniarzem! ]( http://teleshow.pl/gid,13142363,img,13142390,kat,1024839,title,Kim-Kardashian-przekroczyla-kolejna-granice,galeria.html )
[

Dramat jurorki Mam talent. Straciła dziecko! ]( http://teleshow.pl/gid,13107372,img,13107433,kat,1024839,title,Dramat-jurorki-Mam-talent-Stracila-dziecko,galeria.html )
[

Gwiazdy „Słonecznego patrolu” dziś. Jak wyglądają? ]( http://teleshow.wp.pl/jak-dzis-wygladaja-gwiazdy-slonecznego-patrolu-6026603162764417g )
[

Najlepsze prostytutki w Hollywood ]( http://film.wp.pl/nierzadnice-hollywood-6025275877319297g )

d1t349g
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t349g