Trwa ładowanie...

"Kocham Cię Polsko": Kasia Zielińska stroi fochy!

"Kocham Cię Polsko": Kasia Zielińska stroi fochy!Źródło: newspix.pl
d1apspd
d1apspd

[

]( http://www.fakt.pl )

Wystarczyły duże role w filmie "Och Karol 2" i w serialu "Miłość nad Rozlewiskiem", kilka okładek w kolorowych magazynach... i Katarzyna Zielińska (32 l.) poczuła się prawdziwą gwiazdą. Koledzy, którzy dotychczas zachwyceni byli współpracą ze skromną i miłą aktorką, teraz przecierają oczy ze zdumienia...

– Kasia jest nie do poznania. Widać, że woda sodowa trochę uderzyła jej do głowy. Od spotkania z przyjaciółmi, woli wizyty na salonach. Nie sposób się z nią umówić i normalnie porozmawiać – żali się Faktowi koleżanka Zielińskiej. – Poza tym, jej system wartości zupełnie się zmienił – dodaje nasza informatorka.

d1apspd

Kasia od ponad dwóch lat jest na wznoszącej się fali, a ostatnie miesiące to pasmo wielkich sukcesów. Niestety przykład aktorki pokazuje, że sukcesy te potrafią zmienić człowieka. Z miłej i skromnej osoby Kasia stała się tak wielką gwiazdą, że aż ciężko z nią normalnie porozmawiać – żalą się jej znajomi. Odczuwają to już nie tylko znajomi, ale i pracujący z nią ludzie. Oby tylko serialowa Marta z „Barw szczęścia” szybko się opamiętała. W przeciwnym przypadku i do niej przylgnie metka rozkapryszonej gwiazdki…

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Maryla, coś ty zrobiła? Te stroje kosztowały ją...

d1apspd

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d1apspd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1apspd