Trwa ładowanie...

"Kobieta na krańcu Świata": Martyna Wojciechowska zrobiła sobie tatuaż!

"Kobieta na krańcu Świata": Martyna Wojciechowska zrobiła sobie tatuaż!Źródło: AKPA
d4fkbun
d4fkbun

Wygląda na to, że Martyna Wojciechowska (37 l.) złapała bakcyla. Bohaterka programu Kobieta na krańcu świata" i podróżniczka kilka dni temu spontanicznie zrobiła sobie tatuaż na przedramieniu. I tak jej się to spodobało, że nie zamierza poprzestać na jednym malunku!

– Byłam w studiu tatuaży i zrobiłam sobie na przedramieniu hasło, które towarzyszy mi od zawsze: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku”, tylko że po angielsku – zdradzała Faktowi Wojciechowska.

To pierwszy tatuaż gwiazdy, ale wygląda na to, że nie ostatni.

– W styczniu planuję zrobić kolejne dwa tatuaże. Jeden to malunek, który mam w głowie od dawna, a drugi to szerokości geograficzne najważniejszych dla mnie miejsc na świecie – tłumaczy Martyna. Oby tylko nie przesadziła z ilością ozdób na swoim ciele.

(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)
(fot. AKPA)
Źródło: (fot. AKPA)

[

]( http://www.fakt.pl )

d4fkbun

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Maryla Rodowicz zrezygnowała z majątku

Zobacz także:

7 przyczyn wzdęć

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d4fkbun
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4fkbun