Trwa ładowanie...

"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska uwięziona na lotnisku. Przez...

"Kobieta na krańcu świata": Martyna Wojciechowska uwięziona na lotnisku. Przez...Źródło: TVN
d2rllnx
d2rllnx

[

]( http://www.fakt.pl )
Pech nie opuszcza *Martyny Wojciechowskiej (37 l.). Przez wybuch wulkanu w Chile, dziennikarka nie może kontynuować swej wyprawy do Australii i od dwóch dni tkwi na lotnisku w Hongkongu.*

Martyna podróż do kraju Aborygenów rozpoczęła w poniedziałek. Właśnie w Australii miały powstać najnowsze odcinki do nowej serii jej programu „Kobieta na krańcu świata”.

d2rllnx

Póki co podróż zakończyła się właśnie w Hongkongu. Ze względu na pył wulkaniczny, odwołane zostały wszystkie loty. Martynie Wojciechowskiej nie pozostaje nic innego jak czekać na poprawę sytuacji.

- Pył wulkaniczny mnie tu uziemił i nie wiem czy i kiedy dolecę do Australii, więc nadal czekam aż rozdmuchacie jakoś tę cholerną chmurę! M. - napisała Martyna Wojciechowska na Facebooku.

Jeśli jednak loty nie zostaną szybko wznowione, powstanie kolejnych odcinków programu może stanąć pod znakiem zapytania. Martyna Wojciechowska w Australii miała spędzić trzy tygodnie.

(fot. TVN)
Źródło: (fot. TVN)

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kozyra podlizuje się Chylińskiej. Bo chce...

d2rllnx

[

Jurorka znowu pokazala za dużo! Czy to jest jeszcze sexy?! ]( http://teleshow.pl/gid,13387625,img,13387656,kat,,sid,144,title,Najwiekszy-wygrany-Bitwy-na-glosy-biust-Wegorzewskiej,galeria.html )
[

Tancerki „Tańca z gwiazdami” mówią całą prawdę o programie ]( http://teleshow.pl/gid,13400409,img,13400439,kat,,title,Tancerki-Tanca-z-gwiazdami-mowia-cala-prawde,galeria.html )
[

Takiej jej nie znacie!Czy Kożuchowska wolałaby ukryć te zdjęcia? ]( http://teleshow.wp.pl/malgorzata-kozuchowska-takiej-jej-nie-znacie-6026604057236609g )
[

Bohaterowie „I kto to mówi” 20 lat później ]( http://film.wp.pl/zobacz-jak-sie-zmienili-bohaterowie-komedii-i-kto-to-mowi-6025275548005505g )

d2rllnx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2rllnx