Trwa ładowanie...

Kłótnia na "Och, Karol"! Poszło o futro Muchy

Share
Kłótnia na "Och, Karol"! Poszło o futro Muchy
Źródło: AKPA
d1jpbgv

[

]( http://www.fakt.pl )
Kto by się spodziewał, że premiera filmu "Och, Karol 2" przerodzi się w wielką kłótnię. W rolach głównych Anna Mucha i Joanna Krupa.

d1jpbgv

Krupa zadeklarowana obrończyni praw zwierząt wściekła się na Annę Muchę. Aktorka wcielająca się w "Och, Karol 2" w postać lesbijki, przyszła na premierę w prawdziwym futrze. To straszliwie rozsierdziło Joannę Krupę. Prowadząca ”Top Model” jest na takie rzeczy bardzo cięta. Nie znosi osób noszących futra ze zwierząt.

Już raz interweniowała. Oberwało się wtedy Weronice Rosati.

Teraz nieprzyjemności będzie miała Anna Mucha. - Nie będę oglądać filmu, w którym gra osoba popierająca zabijanie zwierząt i znęcanie się nad nimi. Ania Mucha ma szczęście, ze wokół było tyle paparazzi i że mam klasę. Inaczej nie byłoby jej tak wesoło. Nie wiem, jak można być tak pewnym siebie mając na sobie futro zamordowanych zwierząt. Nie chcę w ogóle jej znać, siedzieć koło niej, ani na nią patrzeć. Dlatego wyszłam z sali. Przecież nie może nie wiedzieć, jak uśmierca się zwierzęta i co one muszą przejść! Za dużo się o tym mówiło, za dużo było akcji uświadamiających - powiedziała Krupa agencji Forum.

Anna Mucha nie była jej dłużna. - Niech Asia się cieszy, że dzięki mnie może przez te pięć minut dłużej zaistnieć w polskich mediach - zripostowała.

d1jpbgv

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

Kamila Łapicka leczy męża hamburgerami? FOTO

d1jpbgv
d1jpbgv
d1jpbgv