Trwa ładowanie...

Klaudia Kulawik z "Mam talent" wyda swoją pierwszą płytę

Klaudia Kulawik planuje powrót na scenę. Lata temu zachwyciła widzów “Mam talent”, dziś pracuje nad debiutanckim albumem.

Share
Klaudia Kulawik z "Mam talent" wyda swoją pierwszą płytęŹródło: East News
d78oklr

Gdy miała 11 lat, wzruszyła do łez publiczność i jury programu "Mam talent" wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Doszła do samego finału, w którym zajęła 2. miejsce.

Jednak po wielkim sukcesie Klaudia Kulawik zniknęła z pola widzenia. Wróciła do szkoły i dalej ćwiczyła śpiew oraz grę na pianinie i flecie.

Zobacz też: Z tymi co się znają - Lech Janerka

"Może podświadomie zdawałam sobie sprawę, że nie jestem gotowa na scenę, nie jestem wokalistką. Nie potrafię śpiewać. To nie jest mój moment. Moi rodzice mieli tego większą świadomość" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

d78oklr

22-latka świadomie podchodzi do swojego debiutu. Ostatnie lata spędziła na studiach muzycznych w Londynie. Poznała tam wielu artystów, którzy wpłynęli na jej gust.

"To, co teraz tworzę jest zupełnie inne od tego, jak wyglądało to 10 lat temu i czego ludzie mogliby się po mnie spodziewać" - zdradziła.

Debiutancka płyta Klaudii Kulawik będzie zawierać wyłącznie jej własne kompozycje i teksty. Utwory w większości zostały napisane po angielsku, ale na pewno nie zabraknie jakiejś piosenki po polsku.

d78oklr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d78oklr
d78oklr