Klaudia Kulawik z "Mam talent" wyda swoją pierwszą płytę

Klaudia Kulawik z "Mam talent" wyda swoją pierwszą płytę
Źródło zdjęć: © East News

30.09.2019 18:27, aktual.: 04.10.2019 16:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Kulawik planuje powrót na scenę. Lata temu zachwyciła widzów “Mam talent”, dziś pracuje nad debiutanckim albumem.

Gdy miała 11 lat, wzruszyła do łez publiczność i jury programu "Mam talent" wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Doszła do samego finału, w którym zajęła 2. miejsce.

Jednak po wielkim sukcesie Klaudia Kulawik zniknęła z pola widzenia. Wróciła do szkoły i dalej ćwiczyła śpiew oraz grę na pianinie i flecie.

"Może podświadomie zdawałam sobie sprawę, że nie jestem gotowa na scenę, nie jestem wokalistką. Nie potrafię śpiewać. To nie jest mój moment. Moi rodzice mieli tego większą świadomość" - powiedziała w rozmowie z "Faktem".

22-latka świadomie podchodzi do swojego debiutu. Ostatnie lata spędziła na studiach muzycznych w Londynie. Poznała tam wielu artystów, którzy wpłynęli na jej gust.

"To, co teraz tworzę jest zupełnie inne od tego, jak wyglądało to 10 lat temu i czego ludzie mogliby się po mnie spodziewać" - zdradziła.

Debiutancka płyta Klaudii Kulawik będzie zawierać wyłącznie jej własne kompozycje i teksty. Utwory w większości zostały napisane po angielsku, ale na pewno nie zabraknie jakiejś piosenki po polsku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także