Trwa ładowanie...
Klaudia Halejcio: "Zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy"

Klaudia Halejcio: "Zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy"

Klaudia Halejcio twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej i dzięki niej lepiej kreuje grane przez siebie postacie.

Share
dkrkjjq

Klaudia Halejcio z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w popularnym serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość" oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: "Żona potrzebna od zaraz" i "Człowiek dwóch szefów". Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

- Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie ma prawie ani jednego dnia wolnego - mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

dkrkjjq

Aktorka nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

AKPA
Źródło: AKPA
dkrkjjq

Podziel się opinią

Share
dkrkjjq
dkrkjjq