Klaudia Halejcio: "Zdarzało mi się zawalać egzaminy z powodu pracy"

16.09.2016 20:20, aktual.: 16.09.2016 20:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klaudia Halejcio twierdzi, że połączenie pracy ze studiami wymaga od niej ogromnej dyscypliny. Nie ukrywa, że zdarzało jej się opuszczać egzaminy ze względu na grany w teatrze spektakl. Jest jednak przekonana, że wiedza zdobyta podczas studiów pomaga jej w karierze aktorskiej i dzięki niej lepiej kreuje grane przez siebie postacie.

Klaudia Halejcio z powodzeniem rozwija karierę aktorską. Gra w popularnym serialu telewizji Polsat "Pierwsza miłość" oraz dwóch spektaklach warszawskiego Teatru Komedia: "Żona potrzebna od zaraz" i "Człowiek dwóch szefów". Gwiazda nie ogranicza się jednak wyłącznie do aktorstwa. Od kilku lat studiuje także zaocznie psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

- Przed spektaklami mam zawsze zajęcia, więc tak naprawdę wychodzi na to, że nie ma prawie ani jednego dnia wolnego - mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Aktorka nie ukrywa, że z powodu pracy zawodowej zdarzały jej się potknięcia na studiach. Niejednokrotnie nie mogła się pojawić na egzaminie ze względu na spektakl w teatrze. Stara się jednak zaliczać wszystkie kolokwia i egzaminy, choć wymaga to od niej ogromnej dyscypliny. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, zobaczcie powyższe wideo.

Obraz
© AKPA
Źródło artykułu:WP Teleshow
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także