Trwa ładowanie...
d7lovf6

Klaudia Halejcio to bogini seksu. O skromnej dziewczynie ze "Złotopolskich" możecie zapomnieć

Halejcio, choć minęło kilka lat od przerwania emisji kultowego serialu TVP, to mimo wszystko młoda aktorka kojarzona jest właśnie z tą produkcją. Internauci otwierają oczy ze zdziwienia, kiedy patrzą na jej bardzo odważne zdjęcia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Moda aktorka zachwyca.
Moda aktorka zachwyca. (Instagram.com)
d7lovf6

Wakacje trwają w najlepsze. Gwiazdy odcinają się od show biznesu i zbierają siły na kolejne projekty. Klaudia Halejcio odpoczywała w słonecznej Hiszpanii. W swoim instagramowym "pamiętniku" publikuje regularnie zdjęcia. Te z wakacji cieszą się największą popularnością.

Niestety, zdjęcie jest już tylko wspomnieniem. Wszystko co dobre, szybko się kończy. Halejcio musiała wrócić do pracy, a zdjęciami powracała do miłych chwil. "Czas wrócić do pracy. Z wakacji zostały tylko dobre wspomnienia i kolejne zdjęcie do mojego instagramowego 'pamiętnika'” - napisała na Instagramie.

No cóż. Pamiętniki z takimi wpisami internauci lubią najbardziej. O czym świadczą chociażby komentarze. "Piękny ten 'pamiętnik'" – pisze fan. "Mega strój”, "Piękna", "Kwintesencja kobiecości" – czytamy dalej.

d7lovf6

To nie pierwszy raz, kiedy Klaudia pozuje w tak odważnych stylizacjach. 27-letnia aktorka wygląda zjawiskowo, a od fotek tego rodzaju trudno oderwać wzrok.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d7lovf6

Podziel się opinią

Share
d7lovf6
d7lovf6