Trwa ładowanie...
d4ia4zs

Klaudia Gawor powraca. Po wygranej w "X Factor" zniknęła na 7 lat

Klaudia Gawor wygrała trzecią edycję "X Factor" i była na dobrej drodze do zdobycia wielkiej sławy. Edyta Górniak wróżyła jej sukces po programie, ale rzeczywistość okazała się zupełnie inna. Gawor milczała, ale nie zrezygnowała z muzyki i szykowała się do wielkiego powrotu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klaudia Gawor wygrała "X Factor" w 2013 r., ale dopiero teraz szykuje się do wydania pierwszej płyty
Klaudia Gawor wygrała "X Factor" w 2013 r., ale dopiero teraz szykuje się do wydania pierwszej płyty (AKPA)
d4ia4zs

Klaudia Gawor była prawdziwym objawieniem "X Factor" z 2013 r. W finale pokonała Grzegorza Hyżego, a wcześniej okazała się lepsza m.in. od jego ówczesnej żony. W ostatnim odcinku Gawor wystąpiła w duecie z Edytą Górniak. Wokalistka zachwycona była wówczas młodą dziewczyną i wierząc w jej sukces, dała jej cenną radę: nie nagrywaj singli w błyskawicznym tempie. Gawor wzięła sobie do serca słowa Górniak i po nagraniu jednej piosenki zniknęła z show-biznesu.

Obejrzyj: Edyta Górniak chciała kupić dom w Azji. Zmieniła zdanie

"X Factor" doczekał się w Polsce czterech edycji i był początkiem kariery takich gwiazd jak Dawid Podsiadło, Ewelina Lisowska czy Daria Zawiałow. Gawor, która zdobyła pierwsze miejsce, wygrała 100 tys. zł, po czym zapadła się pod ziemię, wcale nie uważa, że zmarnowała swoją szansę.

d4ia4zs

- Nie żałuję, że nie poszłam za ciosem i nie wydałam od razu płyty. Wiem, że nie podjęłabym pewnych wyborów świadomie – tłumaczyła w wywiadzie dla gazetakrakowska.pl.

Klaudia Gawor wygrała "X Factor" w 2013 r., ale dopiero teraz szykuje się do wydania pierwszej płyty AKPA
Klaudia Gawor wygrała "X Factor" w 2013 r., ale dopiero teraz szykuje się do wydania pierwszej płyty

Do programu zgłosiła się jako uczennica klasy maturalnej. Po zwycięstwie nagrała singiel "Lekkość życia bez słów" i wystąpiła w wideoklipie, ale później skupiła się na studiach. W 2017 r. cieszyła się z obrony pracy licencjackiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nigdy jednak nie zrezygnowała z muzyki.

"Śpiewam, bo lubię. Piszę teksty, tworzę piosenki" – deklaruje na swoim profilu na Instagramie, gdzie niedawno zapowiedziała długo oczekiwany powrót.

Zobacz także: Joanna Koroniewska bez makijażu. Gwiazda opublikowała szczery wpis

Klaudia Gawor założyła kanał na YouTube i w pierwszym filmiku powiedziała, że wkrótce ma się pojawić jej debiutancka płyta. Zwyciężczyni "X Factor" będzie publikować materiały związane z powstawaniem krążka, opowiadać o kulisach, a także rozwieje wszelkie wątpliwości na temat jej wieloletniej nieobecności w mediach.

d4ia4zs

Czekacie na płytę Klaudii Gawor?

d4ia4zs

Podziel się opinią

Share

d4ia4zs

d4ia4zs