Trwa ładowanie...
dl1b7oz

Klaudia El Dursi kusi fanów. Coraz odważniejsze zdjęcia

Klaudia El Dursi przebywa aktualnie na Bali, gdzie nagrywany jest program "Paradise Hotel". Celebrytka chętnie chwali się swoimi wdziękami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi (Instagram.com)
dl1b7oz

Klaudia El Dursi będzie gospodynią nowego formatu TVN-u. Uczestniczka "Top Model" poprowadzi "Paradise Hotel" i jest z tego powodu niezwykle szczęśliwa. W programie dla przyszłych modeli i modelek świetnie się sprawdziła i wzbudzała skrajne emocje w widzach. Być może wyrośnie na nową gwiazdę stacji.

Zdjęcia do "Paradise Hotel" już się rozpoczęły. W związku z tym cała ekipa przebywa na Bali. Klaudia El Dursi chętnie chwali się fotkami na Instagramie. Publikuje tam coraz śmielsze kadry.

ZOBACZ: Skromna Klaudia El Dursi o roli prowadzącej: "To jest już zobowiązujące"

dl1b7oz

Właśnie opublikowała fotkę w dwuczęściowym neonowym bikini, na której wygląda zjawiskowo. Fani są zachwyceni swoją nową idolką.

Przeczytaj: Klaudia El Dursi przeżywa trudny okres. Modelka nie radzi sobie z hejtem

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

dl1b7oz

"Jesteś piękna",
"Wyglądasz zjawiskowo",
"Piękna kobieta",
"Fantastyczne zdjęcie".

Klaudia El Dursi poprowadzi "Paradise Hotel"

Uczestnicy reality-show to grupa singli mieszkająca w luksusowym hotelowym kurorcie, która w każdym tygodniu musi łączyć się w pary i wspólnie dzielić pokój hotelowy. Pozostała jedna osoba musi sparować się w następnym odcinku, albo opuścić kurort. W to miejsce pojawia się nowy uczestnik.

Jesienią stacja Polsat wyemitowała program "Love Island. Wyspa miłości", który polegał dokładnie na takich samych zasadach. Show okazało się wielkim hitem.

dl1b7oz

Podziel się opinią

Share

dl1b7oz

dl1b7oz
dl1b7oz