Trwa ładowanie...
d3urph9

Klaudia Antos tańczyła z Jennifer Lopez. Skończyła ze złamaniem

Klaudia Antos co prawda nie wygrała "You Can Dance", ale kariery po programie może jej pozazdrościć niejedna tancerka. Najnowszym osiągnięciem Polki jest występ u boku Jennifer Lopez w przerwie SuperBowl, który niestety skończył się dla niej kontuzją.
Share
W tym roku w przerwie meczu o SuperBowl wystąpiła Shakira i Jennifer Lopez
W tym roku w przerwie meczu o SuperBowl wystąpiła Shakira i Jennifer LopezŹródło: Getty Images
d3urph9

Koncert w przerwie meczu futbolu amerykańskiego o mistrzostwo NFL to ogromne wyróżnienie dla gwiazd muzyki. W tym roku występy na żywo Shakiry i Jennifer Lopez oglądało 62,5 tys. kibiców na trybunach i ok. 100 mln telewidzów na całym świecie. Udział w tym gigantycznym show miała też Klaudia Antos, która podzieliła się radością i bólem po występie.

Obejrzyj: Klaudia Antos na SuperBowl

Antos, która w 2016 r. brała udział w "You Can Dance – Po prostu tańcz" (zajęła ósme miejsce), pokazała na Instagramie, co działo się w szatni po występie tancerzy Jennifer Lopez. 22-latka nie kryła emocji i wielkiej radości, ale pokazała też zakrwawiony palec.

d3urph9

Na pierwszym filmiku wyglądało to na drobne skaleczenie palca serdecznego, ale na kolejnym zdjęciu na InstaStories tancerka napisała, że palec jest złamany.

Kontuzja nie przeszkodziła jej jednak w świętowaniu po SuperBowl, bo tego samego wieczoru wybrała się do klubu w Miami. Możliwość zatańczenia obok Jennifer Lopez na jednym z najbardziej medialnych wydarzeń roku skomentowała krótko: "To było jak sen".

d3urph9

Podziel się opinią

Share
d3urph9
d3urph9