Trwa ładowanie...

Klaudia Antos tańczyła z Jennifer Lopez. Skończyła ze złamaniem

Klaudia Antos co prawda nie wygrała "You Can Dance", ale kariery po programie może jej pozazdrościć niejedna tancerka. Najnowszym osiągnięciem Polki jest występ u boku Jennifer Lopez w przerwie SuperBowl, który niestety skończył się dla niej kontuzją.

Share
Klaudia Antos tańczyła z Jennifer Lopez. Skończyła ze złamaniem
Źródło: Getty Images
d1lepv1

Koncert w przerwie meczu futbolu amerykańskiego o mistrzostwo NFL to ogromne wyróżnienie dla gwiazd muzyki. W tym roku występy na żywo Shakiry i Jennifer Lopez oglądało 62,5 tys. kibiców na trybunach i ok. 100 mln telewidzów na całym świecie. Udział w tym gigantycznym show miała też Klaudia Antos, która podzieliła się radością i bólem po występie.

Obejrzyj: Klaudia Antos na SuperBowl

Antos, która w 2016 r. brała udział w "You Can Dance – Po prostu tańcz" (zajęła ósme miejsce), pokazała na Instagramie, co działo się w szatni po występie tancerzy Jennifer Lopez. 22-latka nie kryła emocji i wielkiej radości, ale pokazała też zakrwawiony palec.

d1lepv1

Na pierwszym filmiku wyglądało to na drobne skaleczenie palca serdecznego, ale na kolejnym zdjęciu na InstaStories tancerka napisała, że palec jest złamany.

Kontuzja nie przeszkodziła jej jednak w świętowaniu po SuperBowl, bo tego samego wieczoru wybrała się do klubu w Miami. Możliwość zatańczenia obok Jennifer Lopez na jednym z najbardziej medialnych wydarzeń roku skomentowała krótko: "To było jak sen".

d1lepv1

Podziel się opinią

Share
d1lepv1
d1lepv1