Trwa ładowanie...

"Klan": w końcu! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Share
"Klan": w końcu! Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się ciążowym brzuszkiem
Źródło: AKPA
dkrkjjq

To już pewne! "Klan" wraca na antenę po wakacjach. Widzowie zobaczą kontynuację wątków, które można było śledzić przed dwumiesięczną przerwą. Wiele osób czeka zwłaszcza na dalsze losy Bożenki. W jej życiu szykują się bowiem wielkie zmiany. Wyszło na jaw, że bohaterka spodziewa się dziecka. I chociaż dotychczas nie było po niej widać, że niedługo zostanie mamą, teraz się to zmieni. Wcielająca się w postać córki Ryśka Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem z ciążowym brzuszkiem!

Po urlopowej przerwie aktorzy na nowo zagościli na planie hitu Jedynki. Do pracy wróciła także odtwórczyni roli Bożenki. W rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski Kaczorowska zdradziła, że po wakacjach wyraźnie się zaokrągli. Z obliczeń gwiazdy "Klanu" wynikało, że jej bohaterka zostanie mamą na przełomie listopada i grudnia.

dkrkjjq

Wygląda na to, że jej przypuszczenia się sprawdzą. Sama zainteresowana zaprezentowała zaskakujące zdjęcie, którym pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Widać na nim, jak ulubienica publiczności stoi w serialowej garderobie, trzymając się za wyraźnie odstający brzuszek.

Wymowną fotografię podpisała:

"Doczekała/łam się... ☺️ #Bożenawciąży #Klan wraca po wakacjach" (zachowano pisownię oryginalną).

Już niedługo wszyscy będą mogli podziwiać Agnieszkę Kaczorowską w ciąży. Zanim to się stanie, poniżej prezentujemy przedsmak tego, co zobaczymy na ekranie.

(Fot. Instagram)

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o ciąży w serialu "Klan

dkrkjjq

Podziel się opinią

Share
dkrkjjq
dkrkjjq