Trwa ładowanie...

"Klan": TVP podjęła decyzję w sprawie serialu. Co dalej?

Share
"Klan": TVP podjęła decyzję w sprawie serialu. Co dalej?
Źródło: ONS.pl
d1q7yt8

Od kilku miesięcy ważą się losy serialu "Klan". Mówiło się, że wszystko już przesądzone, a telenowela zniknie po 19 latach z anteny. W końcu zapadła decyzja w sprawie przyszłości hitu Jedynki. Fani i ekipa mogą odetchnąć z ulgą - powstaną kolejne odcinki produkcji!

Kolejne informacje o spadku oglądalności i nieprzychylnych opiniach szefów TVP o "Klanie" niepokoiły od dłuższego czasu obsadę "Klanu". W lipcowym wywiadzie Tomasz Stockinger jeszcze bardziej podgrzał atmosferę, zdradzając, że nakręcono jedynie trzy nowe odcinki, które widzowie zobaczą po wakacjach.

- Scenariusze dalej są pisane, ale umowa z TVP nie jest podpisana - wyznał na łamach dwutygodnika "Show".

d1q7yt8

Rzeczywiście mówiło się, że kontrakt kończy się w czerwcu br. Prezes Jacek Kurski po objęciu władzy w TVP zapewniał o konieczności renegocjacji umów z producentami seriali. Tłumaczył wtedy, że nawet bardzo popularne produkcje przynoszą wielomilionowe straty.

Okazuje się, że najdłużej emitowana polska telenowela będzie jednak kontynuowana, ale pod pewnymi warunkami.

- Renegocjacje umowy TVP z producentem "Klanu" zakończyły się sukcesem. Nowe stawki są satysfakcjonujące dla obu stron, a nowe odcinki "Klanu" zostaną wyemitowane jesienią - poinformowało Wirtualnemedia biuro rzecznika Telewizji Polskiej.

Wiele wskazuje na to, że zmiany mogą odbić się najbardziej na obsadzie. W końcu znaczną część pieniędzy przeznacza się na gwiazdorskie gaże aktorów występujących w hicie Jedynki.

d1q7yt8

Na razie nie jest znana dokładna data powrotu serialu na antenę. W zeszłym roku premierowe odcinki pojawiły się już w ostatnich dniach sierpnia. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się niedługo.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska o ciąży w serialu "Klan"

d1q7yt8

Podziel się opinią

Share
d1q7yt8
d1q7yt8