ycipk-2i5e7p

"Klan": Stało się! Rysiek umarł. Kiedy pogrzeb?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Klan": Stało się! Rysiek umarł. Kiedy pogrzeb?
ycipk-2i5e7p

[

Podziel się

]( http://www.fakt.pl )
Niestety plotki o śmierci Ryszarda Lubicza się potwierdziły. Dokładnie o 18:17 w 2235. odcinku odszedł od nas ulubiony bohater serialu *"Klan".*

ycipk-2i5e7p

Rysiek z "Klanu" nie przeżył bójki ze złodziejem, który okradał szpitalne szafki pacjentów. Lubicz został popchnięty i z ogromnym impetem uderzył głową o posadzkę. Trzech specjalistów stwierdziło u niego śmierć pnia mózgu.

Grażynkę Lubicz poinformowano, że zgon nastąpił po urazie mózgowo-czaszkowy. Lekarz mówiąc jej o śmierci męża wspomniał, Rysio miał przy sobie deklarację, w której zgodził się na pobranie organów do przeszczepów.

W czwartkowym odcinku "Klanu" wszyscy bohaterowie będą w depresji. Wiadomość o śmierci Ryszarda Lubicza dotrze nawet do Anny Surmacz. Wszyscy będą powtarzać między sobą przyczynę śmierci Ryśka: "uraz mózgowo-czaszkowy"...

Grażynce w przygotowaniach do pogrzebu pomogą Paweł i Krystyna Lubiczowie. Rysio (+53 l.) zostanie zostanie pochowany w rodzinnym grobie na cmentarzu Bródnowskim. Lubicz spocznie obok rodziców - Władysława i Marii Lubiczów oraz dziadków Mariana Lubicza i Heleny zd. Serwin.

ycipk-2i5e7p

Pogrzeb Ryszarda Lubicza zobaczymy już w poniedziałkowym (27 lutego) odcinku "Klanu".

Rysiowi w ostatniej drodze będą towarzyszyć: żona Grażynka (Małgorzata Ostrowska-Królikowska), zapłakana córka Kasię (Julia Królikowska), zrozpaczona Bożenka (Agnieszka Kaczorowska) i Maciek (Piotr Swend). Nie zabraknie też Mariusza Kwarca (Mariusz Krzemiński) – najbliższego przyjaciela Ryszarda.

Podziel się

Po drugiej stronie Grażynki stać będzie jego rodzeństwo: załamany Paweł (Tomasz Stockinger), Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Monika (Izabela Trojanowska). Za nimi Jerzy (Andrzej Grabarczyk), Krystyna (Agnieszka Kotulanka) z Pawełkiem (Szymon Kanownik), Feliks (Jan Piechociński), Kamila (Michalina Robakiewicz) z Błażejem (Maciej Chorzelski), ciocia Stasia (Kazimiera Utrata) z mężem Jeremiaszem (Wincenty Grabarczyk). Na pogrzebie będzie też Miłosz (Konrad Darocha), który w tych dramatycznych chwilach okaże się ogromnym wsparciem dla Bożenki.

ycipk-2i5e7p

NAJLEPSZE DOWCIPY O ŚMIERCI RYŚKA Z "KLANU"

Polecamy w wydaniu internetowym fakt.pl:

<a href="http://www.fakt.pl/Scarlett-Johansson-Nawet-ona-ma-cellulit,artykuly,145682,1.html" target="_blank" ="window.open(this.href);return false;">Scarlett Johansson. Nawet ona ma cellulit

Polub WP Teleshow
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2i5e7p

ycipk-2i5e7p
ycipk-2i5e7p