Trwa ładowanie...
klan
21-11-2011 10:05

"Klan": Ślub Bożenki, romans Grażyny i wielki sekret Ryśka

"Klan": Ślub Bożenki, romans Grażyny i wielki sekret RyśkaŹródło: AFP
do3yalv
do3yalv

Zmniejszenie liczby widzów i pojawiające się pogłoski o zakończeniu produkcji *"Klanu" podsycają pomysły na temat fabuły ostatniego odcinka serialu. Wyobraźnia internautów szaleje. Przed Wami przykład jednej z takich propozycji. Czy Rysiek postrada zmysły?*

Wszyscy gromadzą się w kościele, w którym ma się odbyć ślub Bożenki Lubicz z Tomkiem (w tej roli gościnnie Tomasz Karolak)
. Są już wszyscy - rodzina dalsza i bliższa, przyjaciele, znajomi, ale brakuje Rysia. Nikt nie wie, gdzie on się podział. Wszyscy do niego wydzwaniają, ale on nie odbiera telefonu. Ksiądz już chce rozpoczynać uroczystość, jednak sprzeciwiła się temu Bożenka, która chce, by to tata odprowadził ją do ołtarza. W końcu specjalnie po to umyła rączki. Ślub jest już opóźniony o godzinę. Wszyscy zaczynają się poważnie niepokoić. Wtedy Paweł Lubicz wyjawia wszystkim sekret Ryśka. Okazuje się, że Paweł rozmawiał dziś ze swoim kolegą, który jest lekarzem psychiatrą i ten powiedział mu w zaufaniu, że Rysiek cierpi na psychozę maniakalno- depresyjną. W kościele nastąpiło poruszenie. Grażynka bierze Pawła na bok i mówi do niego szeptem: - To na pewno przez ten nasz romans. Czułam,że Rysiek zaczyna coś podejrzewać! Boże, jak mogliśmy mu zrobić takie świństwo? - Trudno, stało się. Rysiek sam jest sobie
winien, bez przerwy tylko te remonty robił zamiast się żoną zajmować - opowiada jej Paweł. W tym momencie do kościoła wpada zdenerwowany Rysiek obwieszony ładunkami wybuchowymi, które miały być tylko po to, żeby przestraszyć Pawła i Grażynę. Mężczyzna szedł właśnie w kierunku przerażonej Grażynki, gdy niespodziewanie potknął się o czerwony dywan, który był rozłożony specjalnie do ślubu i upadając niechcący detonuje ładunek. Zginęli wszyscy oprócz księdza, który w tym czasie poszedł na zakrystię.

Jak podoba się Wam takie zakończenie? A może macie lepszy pomysł? Jak według Was powinien wyglądać ostatni odcinek "Klanu"? Umieszczajcie swoje propozycje w komentarzach!

Zobacz także:

do3yalv

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )
[

CICHOPEK ROZSTAJE SIĘ Z HAKIELEM! TO NIE BYŁ ZWIĄZEK IDEALNY… ]( http://teleshow.wp.pl/m-jak-milosc-cichopek-rozstaje-sie-z-hakielem-6026605425549953g )
[

BRODZIK WYGLĄDA FATALNIE. PO CO TO ZROBIŁA?! ]( http://teleshow.wp.pl/zycie-nad-rozlewiskiem-nowa-fryzura-brodzik-ladna-6026604957004417g )

do3yalv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do3yalv