Trwa ładowanie...

"Klan": serialowa córka, grana przez Paulinę Holtz, wspomina Agnieszkę Kotulankę

Paulina Holtz, która w telenoweli od 21 lat wciela się w Agnieszkę Lubicz, pożegnała zmarłą Kotulankę. Aktorki grały córkę i mamę przez 16 lat, aż do 2013 roku, gdy Kotulanka niespodziewanie odeszła z tasiemca.

"Klan": serialowa córka, grana przez Paulinę Holtz, wspomina Agnieszkę KotulankęŹródło: Materiały prasowe
d2c37fw
d2c37fw

Gwiazda zmarła 20 lutego, jednak informacja o tym trafiła do mediów dopiero 4 dni później. O tym, że koleżanka z planu nie żyje, niektórzy aktorzy dowiedzieli się z doniesień dziennikarzy. Od kilku lat Kotulanka walczyła z chorobą alkoholową, odsunęła się od środowiska, z którym przez lata była związana jako doskonała aktorka.

Paulina Holtz we wpisie umieszczonym w mediach społecznościowych zaznaczyła, że o śmierci Kotulanki wie od wczoraj. Co jeszcze napisała?

"Wczoraj, z ogromnym smutkiem, przyjęłam wiadomość o śmierci Agnieszki Kotulanki. Cudna kobieta i aktorka, której świat za bardzo doskwierał. Agnieszko, wiem że ten spektakl, który szykujecie w obłokach będzie wspaniały! Do zobaczenia".

Jak można dowiedzieć się z nekrologu, nabożeństwo żałobne zostanie odprawione we wtorek, 27 lutego 2018 roku o godzinie 12.00 w parafii św. Józefa Oblubieńca przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 5 w Legionowie. Następnie na miejscowym cmentarzu odbędzie się pogrzeb. Aktorka spocznie w grobie rodzinnym.

d2c37fw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2c37fw