Trwa ładowanie...
klan
21-12-2011 16:44

"Klan": Rysiek się tłumaczy. Dlaczego odchodzi?

"Klan": Rysiek się tłumaczy. Dlaczego odchodzi?Źródło: Pressphotocenter
d4a14mc

To już pewne. Rysiu zniknie z *"Klanu". - Żeby nie było żadnych plotek, domysłów i niedomówień, oficjalnie potwierdzam informację o odejściu Piotra Cyrwusa z obsady naszego serialu - mówi Paweł Karpiński, producent telenoweli.*

A na oficjalnym fanpage'u "Klanu" Piotr Cyrwus napisał:

"Od 1 stycznia 2012 roku będę etatowym aktorem Teatru Polskiego w Warszawie i w związku z tym żegnam się z rolą Ryszarda Lubicza. Decyzja o rozstaniu z "Klanem" była jedną z najtrudniejszych - o ile nawet nie najtrudniejszą - jakie przyszło mi podjąć w moim zawodowym życiu. Uznałem jednak, że wszystko, co mogłem dać z siebie Ryszardowi Lubiczowi, już dałem i wszystko, co mogłem od niego dostać, dostałem. Doszedłem do wniosku, że żeby otworzyć nowe drzwi, trzeba zamknąć za sobą stare. Dlatego poprosiłem producentów o definitywne zakończenie wątku Ryszarda Lubicza, a moja prośba została przyjęta ze zrozumieniem, za co jestem niezmiernie wdzięczny panom Pawłowi Karpińskiemu i Wojciechowi Niżyńskiemu. Jeszcze do końca stycznia pracuję na planie "Klanu". Już wiem, co się stanie z moim bohaterem. Producent Paweł Karpiński poinformował mnie o tym osobiście. Wszystko odbyło się z dużą
kulturą. Teraz z niecierpliwością czekam na scenariusze kolejnych odcinków. Ale proszę nie pytać mnie o szczegóły zniknięcia Ryśka, bo ich nie zdradzę nawet na torturach. Widzom należą się niespodzianka oraz wzruszenia. To będzie pilnie strzeżona tajemnica. Dziękuję swoim fanom za liczne dowody sympatii, a twórcom i kolegom z "Klanu" za niezapomnianą przygodę zawodową. Wszystkim przyjaciołom z serialu życzę wielu lat dalszej owocnej pracy, a widzom wspaniałych wrażeń z oglądania kolejnych odcinków sagi rodu Lubiczów."

d4a14mc

Piotr Cyrwus wiele razy powtarzał, że ma dość "dupowatego Rysia" i w końcu dojrzał do podjęcia tej trudnej decyzji. Będzie Wam brakować Rysia?

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://teleshow.wp.pl/13-posterunek-co-sie-dzieje-z-aleksandra-wozniak-6026606755153025g )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://teleshow.wp.pl/klan-bliski-koniec-produkcji-widzowie-nie-chca-juz-go-ogladac-6026606506357889g )

d4a14mc

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://teleshow.wp.pl/zostac-miss-pamietacie-kto-zaczynal-w-tym-serialu-6026605416567937g )

d4a14mc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a14mc