Trwa ładowanie...
13-01-2012 12:34

"Klan": Producenci serialu dementują. To nie koniec!

"Klan": Producenci serialu dementują. To nie koniec!Źródło: AFP
d2uds2l
d2uds2l

W związku z dzisiejszą publikacją w "Fakcie" o rzekomym zakończeniu realizacji i emisji *"Klanu" producenci serialu oświadczają, że nic im w tej sprawie nie wiadomo.*

- Nie mamy takich obaw – mówi Paweł Karpiński, producent telenoweli.

- Oglądalność serialu rośnie, pracujemy nad nowymi wątkami, wprowadzamy do akcji nowych bohaterów. Wszystko po to, by nie zawieść naszych fanów. Prowadzimy również zaawansowane rozmowy w sprawie sezonu jesiennego z Biurem Reklamy TVP S.A.

- Gdyby rzeczywiście telewizja publiczna planowała zastąpić „Klan” innym serialem, z całą pewnością jej szefowie poinformowaliby nas o tym w pierwszej kolejności – podsumowuje Wojciech Niżyński, producent i pomysłodawca sagi rodu Lubiczów.

d2uds2l

Teresa Maleszewska, szefowa produkcji „Klanu”, stanowczo dementuje ponadto informację, że zdjęcia do wiosennego sezonu serialu zostaną zakończone 22 kwietnia.

- Zgodnie z harmonogramem, który ma ścisły związek z transmisją rozgrywek Euro 2012, pracujemy na planie do 17 maja – wyjaśnia.

- Odcinki te będą emitowane do czerwca.

Zobacz także:

[

PAMIĘTACIE KASIĘ Z „13 POSTERUNKU”? ZOBACZCIE, JAK DZIŚ WYGLĄDA! SZOK! ]( http://aleseriale.pl/gid,9148,fototemat.html )
[

KONIEC JEST BLISKI? TWÓRCY „KLANU” PRZESADZILI! OTO DOWÓD! ]( http://aleseriale.pl/gid,9100,img,291225,fototemat.html )

d2uds2l

[

ŻENUJĄCE POCZĄTKI GWIAZD. PO CO SIĘ TAK KOMPROMITOWAŁY?! ]( http://aleseriale.pl/gid,8815,img,284267,fototemat.html )
[

NIEGRZECZNA PRZESZŁOŚĆ POLSKICH GWIAZD. NIE WSTYDZIŁY SIĘ NAGOŚCI? ]( http://aleseriale.pl/gid,8877,img,285752,fototemat.html )

d2uds2l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2uds2l